Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ermalit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ermali i dhuron Erion Veliajt njĆ« palĆ« ā€œbrekĆ« KorƧeā€ (Foto) - News of Albania

Transmetuar më 16.03.2014 - 09:06 Ministri i PunĆ«s, MirĆ«qenies Sociale dhe RinisĆ«, ishte i ftuar mbrĆ«mĆ« nĆ« emisionin argĆ«tues tĆ« Ermal Mamaqit,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ermali i dhuron Erion Veliajt një palë “brekë Korçe” - IndeksiOnline

 Ministri i Punës, Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin argëtues të Ermal Mamaqit, “6 ditë pa Ermalin”
- Shtuar 1 muaj mė parė»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit, i afėrm i Xhabaftit  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė rrugė
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit, i afėrm i Xhabaftit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė rr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tiranė, eksploziv banesės sėbiznesmenit,plagoset njė vajzė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD/ FOTO/Ja dėmet nga shpėrthimi TIRANE- Njė shpėrthim i fuqishėm ka shkatėrruar hyrjen e katit tė tetė tė njė pallati nė r
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ermali merr gjobë: Zoti e bekoftë Policinë e Shtetit- FOTO - BalkanWeb

TIRANE-Ermal Mamaqi poston një foto në rrjetin social, Facebook ku mban në duar një gjobë të prerë nga policia rrugore. Me shprehje keqardhjeje në fytyrë,
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ermal Mamaqi, mashkulli i vitit - IndeksiOnline

Revista "Grazia" në këte numër të saj ka zgjedhur pikërisht Ermal Mamaqin si mashkullin e vitit 2013. Të gjitha arritjet e Ermalit dhe ndikimi që a
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ami: Pasi linda Noelin nisa tĆ« interesohem pĆ«r femrat qĆ« rrethojnĆ« Ermalin - News of Albania

Transmetuar më 12.01.2014 - 03:54 Para SHIKONI TƋ GJITHA FOTOT (1/6) Pas Para SHIKONI TƋ GJITHA FOTOT Pas
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ermali i Big Brother: Viti qĆ« filloi mĆ« gjeti me femrĆ«n qĆ« doja - News of Albania

Transmetuar më 12.01.2014 - 03:02 Para SHIKONI TƋ GJITHA FOTOT (1/8) Pas Para SHIKONI TƋ GJITHA FOTOT Pas
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Viti që filloi më gjeti me femrën që doja - IndeksiOnline

 Shumë personazhe të njohur bëjnë bilancin e vitit që lamë pas dhe shprehin dëshirat e Vitit të Ri. Ermal Merdani, ish-misteri që u bë i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sabriu dhe Ermali të lutmur me familjen - IndeksiOnline

Babë e bir, jo shumë shpesh bashkohen siç i shihni në këtë foto. Mbrëmjet e ndryshme muzikore, kanë bërë që Sabriu dhe Ermali, të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ermali: Djali më ngjan aq shumë, sa e pyes Amin: ‘Je e sigurt që është i yti?' - BalkanWeb

TIRANE - Ata janë çifti më popullor në Shqipëri… E gjasat janë që të njëjtin fat të ketë edhe pasardhësi i tyre, Joeli. Fotoja e ti
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ermal Mamaqi, partneri i ri i Saimir Kodrës?! - BalkanWeb

TIRANE-Duket se çështja e partnerit të Saimir Kodrës, në formatin e ri që ai ka marrë përsipër të drejtojë në “Agon Channel”,
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Nje ldquoE Diellrdquo me Amarda Tosken - Top Channel

Amarda Toska, ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”, rikthehet të flasë për “E Diell”, tas
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Rezarta Shkurta: Emri që kam zgjedhur për vajzën - BalkanWeb

TIRANE- Është duke kaluar ditët më të bukura të jetës së saj… Në shtëpinë e prindërve, në Durrës, ku është rikthy
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re - BalkanWeb

TIRANE- Lidhja me Françeskën ka mbetur vetëm një kujtim në faqet e gazetave, pasi Ermal Merdani po shijon së fundmi një histori të bukur dashurie. Një da
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ermali merr tri ditë leje nga Ami - BalkanWeb

TIRANE - Ja ka dalë të arratiset tri ditë nga shtëpia, për të ushtruar një prej pasioneve të tij më të mëdha, peshkimin. Ermal Mamaqi, artisti i
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Bashkë për “Femnat e Prishtinës” - IndeksiOnline

Të kapur për mikrofon, Ermali dhe Drini e fillojnë këngën, duke u kënduar femrave të Prishtinës. Nën ritmin e muzikës së Kico
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ermali, foto me 17-vjeçarin e vrarë:"Mund të isha unë në vend të tij" - Shqiptarja.com

Krimet e shumta kohët e fundit kanë prekur jo vetëm opinionin publik, po duket se ka edhe një reagim  të  shtuar të personazheve publikë.Ermal
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 522 ->522 0 total_found -> total_found 1 522 ->522 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ermalit ->ermalit 0 docs[0] -> docs[0] 1 522 ->522 0 hits[0] -> hits[0] 1 848 ->848

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos