Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Energjise"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Denime me te forta per vjedhjen e energjise - Top Channel

Mazhoranca në Komisionin e Ligjeve miratoi disa ndryshime në Kodin Penal, të cilat ashpërsojnë ndëshkimin për disa akte kriminale, që nisin nga mënyra e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Elbasan proteste per dritat - Vizion Plus

brbrMe qirinj ne duar ne shenje simbolike per mungesen e energjise elektrike Kete forme proteste kane zgjedhur 500 banore te fshatit Godolesh te Elbasanit qe vuajne mungesen e dritave prej dy javesh E
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Debora bllokon Dibren dhe Puken - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Diber prej 2 ditesh pa energji elektrike - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Bushati- Davutoglu Shtim investimeve turke ne infrastrukture dhe energji - News of Albania

Transmetuar me 18042014 - 1243 Ankara 18 prill 2014 NOAal- Ministri Jashtem Ditmir Bushati i cili ndodhet ne nje vizite zyrtare ne Turqi u prit nga homologu A
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ndikimi i investimeve te huaja ne ekonomi - Vizion Plus

brbrViti 2013-te pati rritjen me te madhe te investimeve te huaja ne Shqiperi te cilat kapen vleren e 920 milione eurove Kjo shifer zbulon njekohesisht edhe sektoret e parapelqyer nga te huajt per te
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Rikthehen nderprerjet e energjise - Top Channel

Kosova ka përjetuar të mërkurën ndërprerje të gjata të furnizimit me energji elektrike për shkak të disa problemeve teknike në rrjetin kombëtar.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Debora rikthen dimrin - Vizion Plus

brbrNje muaj me pare u festua simbolikisht dita e ardhjes se pranveres por nje mot i pazakonte qe ka perfshire vendin ka sjelle reshje debore ne disa rajone Ne Diber Kukes Korce Puke Burrel Tropoje dh
- Shtuar 1 javė mė parė


»Emiri i Katarit Rames Bashkepunim ne bujqesi dhe turizem - News of Albania

Transmetuar me 14042014 - 1340 PUBLICITET Katar 14 prill 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne kuader te vizites se tij ne Katar u prit
- Shtuar 2 javė mė parė


»CEZ investim ne Paskuqan - Vizion Plus

brbrNje nga problemet me te medha te kompanise CEZ Shperndarje eshte vendosja e ligjshmerise ne pagesat e energjise per zonat informale Ky eshte Paskuqani nje komune me 13 mije banore vetem pak KM lar
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama ne Katar bisedime per nxitjen e tregtise - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ngrirja e ēmimit tė energjisė,Konfindustria: Hapi i parė drejt njė politike tė moralshme - Ora News

Konfindustria mbeshtet projekt rezoluten e miratuar nga deputetet e te gjithe perkatesive partiake ne Komisionin e Veprimtarive Prodhuese per mosrritjen e ēmimit te energjise elektrike nga Enti Rre
- Shtuar 2 javė mė parė


»Konfindustria do rritje cmimi i energjise do shtonte mospagesat nga qytetaret - News of Albania

Tirane 12 prill 2014 NOAal- Konfindustria ka reaguar nepermjet nje njoftimi zyrtar duke shprehur mbeshtetjen per projekt-rezoluten e miratuar nga deputetet e te gjithe perkatesive partiake ne Komision
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama shperndan tituj pronesie Abuzime ne Vlore legalizime korruptive - News of Albania

Transmetuar me 12042014 - 1311 PUBLICITET Vlore 12 prill 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka shperndare tituj pronesie ne qytetin e V
- Shtuar 2 javė mė parė


»Na duhen 100 milion euro energji - Vizion Plus

brbrKete vit KESH-it do ti duhen 100 milione euro per te importuar energji elektrike Sipas zvministrit te energjise Ilir Bejtja keto para mund te merren vetem ne buxhetin e shtetit Ministria pranon si
- Shtuar 2 javė mė parė


»Konfindustria: 'Ok' pr/rezolutës së deputetëve për mosrritjen e çmimit të energjisë - BalkanWeb

TIRANE-Konfindustria mbeshtet projekt-rezoluten e miratuar nga deputetet e te gjithe perkatesive partiake ne Komisionin e Veprimtarive Prodhuese per mosrritjen e cmimit te energjise elektrike nga Enti
- Shtuar 2 javė mė parė»Berisha-Rama perplasen me shifra - Vizion Plus

brbrParlamenti eshte perfshire ne debate te ashpra per situaten ekonomike pasi opozita e perqendroi strategjine politike te se enjtes tek sektori energjetik dhe tek mbledhja e te ardhurave Ish-kryemin
- Shtuar 2 javė mė parė


»Energjia nė Kuvend, Berisha:Amnisti pėr bizneset dhe tė varfrit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Fjala e Ministrit tė Drejtėsisė:Sė shpejti, emrat e zyrtarėve TIRANĖ – Kuvendi i Shq
- Shtuar 2 javė mė parė


»Amerikanet testojne raketen e re balistike - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4551 ->4551 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 energjise ->energjise 0 docs[0] -> docs[0] 1 4551 ->4551 0 hits[0] -> hits[0] 1 10428 ->10428

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos