Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Emigranteve P"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Masat per Pashket shtohen patrullat rrugore - Vizion Plus

brbrPeriudhat e ardhjes se emigranteve per festa apo pushime shoqerohen zakonisht me shtimin e aksidenteve ne rruge per shkak te fluksit te madh te levizjes dhe mosrespektimit te rregullave te qarkull
- Shtuar 3 ditė mė parė


»SHBA irakiani rreh gruan per vdekje - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Festa e Pashkės, emigrantėt kthehen nė atdhe. Fluks nė Kapshticė - Ora News

Festa e Pashkės e cila kremtohet kėtė tė dielė ka shtuar fluksin e emigranteve  nė pikat doganore, qė lidhin vendin tonė me Greqinė. Sipas informacioneve, fluks emigrantėsh tė cilėt kthehen
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Hena e Shqiperise Ben Blushi Gabimi qe mund te bejne Shqiperia me Kosoven - News of Albania

Transmetuar me 07042014 - 0014 Ben Blushi Ne qofte se Shqiperia me Kosoven mund te bejne nje gabim ne te ardhmen eshte gara nacionalis
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kushte cnjerezore ne kampet e refugjateve - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndėrtimi i aeroportit nė jug tė vendit, Kėshilli bashkiak kėrkon ndėrtimin nė Gjirokastėr VIDEO - Ora News

Planifikimi i qeversise shqiptare per ndertimin e nje aeroporti ne jug te vendit, ka terhequr serish vemendjen e drejtuesve te pushtetit vendor ne Gjirokaster, te cilet kane kerkuar qe ai te nderto
- Shtuar 3 javė mė parė


»E ardhmja e Britanise ne BE - Top Channel

Pasqyra më e saktë e betejës dhe forcës së argumentit në debatin e dytë publik në Britani organizuar nga BBC për të ardhmen e Britanisë në
- Shtuar 3 javė mė parė


»Amnesty International Racizem ne policine greke - Vizion Plus

brbrPak dite pas vrasjes se Kudret Kumes ne burgun e Nigritas ne Greqi dhe perfundimeve te autopsise qe vertetuan se vdekja e tij erdhi si pasoje e dhunes se ushtruar nga policet greke vjen edhe nje r
- Shtuar 3 javė mė parė


»AI Dhuna shtet brenda shtetit - Top Channel

Rasti i vrasjes së Ilia Karelit nga dhuna e ushtruar mbi të nga nënpunes shtetërore është një prej shembujve që 'Amnesty International' ka marrë në
- Shtuar 3 javė mė parė»Pergjysmohen te ardhurat e emigranteve - Top Channel

Ekonomia vendase nuk është më e njëjta pas tkurrjes se një burimi shumë të rëndësishëm që furnizonte xhepat e shqiptarëve vite me radhë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrasja e Ilia Karelit, Berisha:Krim i shėmtuar shtetėror i autoriteteve policore greke - Ora News

Ndėrsa e ka cilėsuar si tronditės lajmin e vdekjes nė burgun grek tė Ilia Karelit, ish-kryeministri Sali Berisha thekson se vrasja dhe torturimi I tij nga gardianėt grekė ėshtė njė krim i shėmtuar
- Shtuar 3 javė mė parė


»Berisha Terror i eger policor ne Mallakaster - News of Albania

Transmetuar me 29032014 - 1255 foto ilustruese PUBLICITET Tirane 29 mars 2014 NOAal- Ish-kryeministri Sali Berisha ne rrjetin e tij soc
- Shtuar 4 javė mė parė


»Elbasan zyre e re pune - Vizion Plus

brbrKy eshte sheshi ku te papunet e qytetit te Elbasanit dalin per te kerkuar pune nje ose disa ditore kryesisht ne ndertim apo pune te ndryshme mirembajtje dhe sherbime nga qytetare apo biznese priva
- Shtuar 4 javė mė parė


»Elbasan, inagurohet zyra e punėsRama: Ky qarku i 3 pėr papunėsinė - Shqiptarja.com

ELBASAN - Inagurohet nė Elbasan zyra e re e Punėsimit. Nė kėtė ceremoni ka marrė pjesė kryeministri Edi Rama si dhe ministri i Mirėqėnies Sociale, Erjon Veliaj. Gjatė fjalės sė tij, kryeministri Rama
- Shtuar 4 javė mė parė


»France socialistet humbin zgjedhjet lokale - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mbytet gomonia me klandestine 7 te vdekur ne Greqi - News of Albania

Transmetuar me 18032014 - 1114 Foto arkiv PUBLICITET Se paku 7 emigrante klandestine mes te cileve dy femije kane gjetur vdekjen ne uje
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Greqi tragjedi ne brigjet e Mitilin-it - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lezhė, nė kėrkim tė pensionit, interes i qytetarėve pėr sigurimet shoqėrore - Ora News

Sigurimet shoqerore vazhdojne te njohin gjithnje e me teper interesin e qytetareve. Nevoja per te plotesuar vjetersine e punes dhe sigurimin e pensionit, kushte favorizuese per rastet e aksidenteve
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kriza ekonomike kthen emigrantėt,muaji mars rregjistron rritje tė numrit tė tyre - Ora News

Rritet numri i emigranteve, te cilet rikthehen ne Shqiperi perkohesisht apo ne menyre te perhershme per shkak te mungeses se vendeve te punes, apo dhe problemeve te tjera me karakter ekonomik.
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2348 ->2348 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 emigranteve ->emigranteve 0 docs[0] -> docs[0] 1 2348 ->2348 0 hits[0] -> hits[0] 1 3925 ->3925

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos