Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Eduard Halimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Skadon afati: PS-PD pa konsensus pėr rezolutėn e PE-sė - Gazeta Shqip

Pėrfaqėsuesit e delegacionit shqiptar nuk prononcohen pėr negociatat  Fatjona Mejdini
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ndaleni këtë maskaradë në drejtësi - BalkanWeb

Një letër e kryetarit të Gjykatës së Apelit të Tiranës, Alaudin Malaj, drejtuar presidentit dhe KLD-së për të hetuar vendimet e gjyqtarit të
- Shtuar 4 ditė mė parė»Noka: Rama, Tahirit Mendo ku ke gabuar Ministri: Ishte njė mesazh i imi pėr vartėsit, jo i Kryeministrit - Gazeta Shqip

Hetimet pėr policinė Paulin Sterkaj - Ky mesazh ėshtė drejtpėrdrejt nga Kryeministri apo e ke nga ndėrmjetėsit qė futen nė telefonatat e kryeministrave dhe ministrave, i
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Tahiri: Roja i PD-sė u emėrua drejtor i Forcave tė Ndėrhyrjes sė Shpejtė - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshėm raporton pėr lėvizjet nė Policinė e Shtetit dhe situatėn e krimit nė vend Deklaratat e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»"Pėrgjimi del sheshit", Nokapublikon sms-nė e Tahirit - Shqiptarja.com

TIRANE - Publikimi i njė mesazhi qė ish-ministri i Brendshėm Flamur Noka pretendon se kryeministri Rama ja ka dėrguar nė celular Tahirit ka ndezur nė debate tė forta dhe akuza sallėn e Komisionit tė n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kuvend, Halimi: Ky parlament shkel Kushtetutėn, mazhoranca agresive - BalkanWeb

TIRANE - Ka nisur me akuza seanca e sotme parlamentare. Deputeti i PD-sė, Eduard Halimi ka akuzuar Parlamentin si shkelės tė ligjit dhe Kushtetutės, ndėrsa nuk ka kursyer as mazhorancėn.HALIMI
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Halimi Rama ben te kunderten e asaj qe kerkojne partneret nderkombetare - News of Albania

Transmetuar me 10042014 - 1200 Eduard Halimi Tirane 10 prill 2014 NOAal- Ne celje te seances parlamentare deputeti demokrat Eduard Hal
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kuvend, Berisha: Amnisti pėr energjinė. Gjiknuri: E katandise nė kufomė - BalkanWeb

TIRANE - Kuvendi nisi seancėn plenare ku pritet shqyrtimi i disa pr/ligjeve, si ai ”Pėr Policinė e Burgjeve”, ndryshimet nė ligjin ”Pėr transportet rrugore”, si dhe ligji &rdqu
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Berisha Amnisti per energjine Gjiknuri Nuk jane bere investime - News of Albania

Transmetuar me 10042014 - 1222 Sali Berisha Tirane 10 prill 2014 NOAal-Ish- Kryeministri Sali Berisha ne fjalen e tij ne Kuvend deklar
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kuvend, Rama: Tė ardhurat nė rritje, ndaj FMN e BB na besuan huanė - BalkanWeb

TIRANE - Kuvendi nisi seancėn plenare ku pritet shqyrtimi i disa pr/ligjeve, si ai ”Pėr Policinė e Burgjeve”, ndryshimet nė ligjin ”Pėr transportet rrugore”, si dhe ligji &rdqu
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Berisha Amnisti per energjine dhe biznesin Rama Akumulim borxhesh - News of Albania

Transmetuar me 10042014 - 1222 Sali Berisha Lajme te lidhuraLIVE SEANCA PLENARE PUBLICITET Tirane 10 prill 2014 NOAal-Kryeministri Edi R
- Shtuar 7 ditė mė parė»'Pėrplasje' nė Kuvend pėr borxhinBerisha: Mashtrim, Rama: Fakt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Diskutimet nė Parlament TIRANE- Kryeministri Edi Rama thekson se shifrat e publikuara pėr
- Shtuar 7 ditė mė parė»Burgaj: Unė, pėrgjegjės pėr lėvizjet, me Kuliēajn kam pasur probleme - Gazeta Shqip

Hetimet  Didi: Ska largime masive nga Policia e Shtetit Herion Mesi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndryshohet Kodi Penal, 15 vjet burg pėr xhihadistėt - Gazeta Shqip

Komisioni i Ligjeve miraton nė konsensus ashpėrsimin e ndėshkimeve
- Shtuar 1 javė mė parė


»Policia, Hoxhaj: Tahiri u hakmorrBalla: Jo, ke falsifikuar diplomėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Komisioni Hetimor pėr Policinė e Shtetit ka dėgjuar pėr 8 orė, krerėt e policisė sė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Po ndryshimeve ne Kod Felaj: Eshtė shtuar numri i shqiptarėve qė luftojnė jashtė - Ora News

Pas debateve Komisioni i Ligjeve kaloi me votim tė pėrbashkėt propozimin pėr ndryshimet nė Kodin Penal pėr ashpėrsimin e dėnimit pėr shqiptarėt qė marrin pjesė nė konflikte luftarake jashtė Shqipėr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Po ndryshimeve nė Kod, Felaj: Eshtė shtuar numri i xhihadistėve shqiptarė, rrezik pėr vendin - Ora News

Pas debateve, deputetėt  Komisioni i Ligjeve kalon propozimet pėr ndryshimet nė Kodin Penal pėr ashpėrsimin e dėnimit pėr shqiptarėt qė marrin pjesė nė konflikte luftarake jashtė Shqipėrisė. Ndrysh
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2198 ->2198 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 eduard ->eduard 0 docs[0] -> docs[0] 1 7892 ->7892 0 hits[0] -> hits[0] 1 10790 ->10790 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 halimi ->halimi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4126 ->4126 0 hits[1] -> hits[1] 1 10008 ->10008

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos