Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dyte Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hena e Shqiperise Ben Blushi Gabimi qe mund te bejne Shqiperia me Kosoven - News of Albania

Transmetuar me 07042014 - 0014 Ben Blushi Ne qofte se Shqiperia me Kosoven mund te bejne nje gabim ne te ardhmen eshte gara nacionalis
- Shtuar 1 javė mė parė


»Edi Rama dhe Eqrem bej Vlora - News of Albania

Transmetuar me 01042014 - 2218 Nga Roland Qafokubr br Nuk ka asnje medyshje qe kryeministri Edi Rama duhet pergezuar per vendimin qe mori ne mbledhjen e qe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Adem Grbolar e quan Bekim Dulën “pseudokardiokirurgu” - IndeksiOnline

Kardiokirurgu Adem Grbolar në një letër drejtuar mediave ka treguar për historikun e kardiokirurgjisë në Kosovë. “Historiku I kardiokirurgji
- Shtuar 3 javė mė parė»Rusia anekson Krimene Tension vritet ushtari ukrainas - Vizion Plus

brbrPak ore pasi presidenti i Rusise Vladimir Putin nenshkroi me lideret e Krimese aneksimin e gadishullit shenohet viktima e pare ne terren Nje ushtarak ukrainas u qellua per vdekje ne bazen e Simfer
- Shtuar 5 javė mė parė


»MPJ Bushati Krimea me Kosoven ngjajne sa molla me portokallin - News of Albania

Transmetuar me 15032014 - 0926 Bushati pritet nga Thaci ne Prishtine Ministri i Jashtem shqiptar Ditmir Bushati ka qene i prere kur ka
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Keshilltari i Rames Do isha bere me shume deshire minister kuisling - News of Albania

Transmetuar me 11032014 - 1252 Pohimi i Artan Shkrelit pas vendimit te qeverise per kthimin e eshtrave te Eqrem bej VlorebrS br Tir
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Majko Prishmerite per Edi Ramen kane qene jashtezakonisht te larta - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 0143 Pandeli Majko Ish kryeministri Pandeli Majko ne nje interviste mbi zhvillimet e fundit ne vend flet per
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kosova ne miqesoren e pare - Vizion Plus

brbrPerfaqesuesja e Kosoves ka zhvilluar ne stadiumin e Obiliqit stervitjen e pare ne prag te ndeshjes historike te merkuren kunder Haitit ne Mitrovice Pas lejes se dhene nga FIFA qe kjo kombetare te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rusia rrit kontrollin ushtarak ne Krime - Top Channel

Rusia ka rritur edhe më tej kontrollin ushtarak në rajonin ukrainas të Krimesë duke marrë “de facto” kontrollin e tij edhe pse Perëndimi i ka kërkuar t&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Krimea pushtim pa lufte - Top Channel

Armë nuk janë qëlluar e traktate nuk janë firmosur, por Krimea është 'de facto' nën kontrollin e armatosur rus. Dy baza ushtarake ukrainase jan&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rreziku eventual i JO-se evropiane ne qershor - News of Albania

Transmetuar me 01032014 - 2346 Sali Berisha PUBLICITET Nga Prof Dr Sali Berishabr br Nje JO e plote per te dyten here ishte kartolina
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ukraina pergatitet per lufte - Top Channel

Ukraina shpalli mobilizimin e përgjithshëm të të gjithë rezervistëve të saj, pasi Parlamenti Rus aprovoi kërkesën e presidentit Putin për të vend
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Krime ruset pushtojne aeroportet - Top Channel

Dy aeroportet kryesore të krahinës ukrainase të Krimesë janë pushtuar gjatë orëve të natës nga njerëz të armatosur me uniformë të ushtr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Yanukovych Une i vetmi president - Top Channel

Presidenti i shkarkuar i UkrainĆ«s nuk e njeh qeverinĆ« e re, tĆ« pĆ«rfaqĆ«suar sipas tij ā€œnga fashistĆ« tĆ« mbĆ«shtetur nga perĆ«ndimiā€ dhe kĆ«rkoi shpĆ«rndarjen e menjĆ«hershme tĆ« qeverisĆ« dhe
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Leo Tolstoy dhe Leo Messi - News of Albania

Transmetuar me 25022014 - 0117 Berat Buzhala PUBLICITET Ose si e kishte definuar gjiganti Tolstoy artistin e perkryer A eshte i tille M
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Qeveria partnere e te gjithe atyre qe bejne biznes ne Shqiperi - News of Albania

Transmetuar me 24022014 - 1712 Edi Rama PUBLICITET Ne 1914 Ballkani ishte vendi ku nisi Lufta e Pare Boterore Sot ne 2014 100 vjet me v
- Shtuar 2 muaj mė parė»Itali betohet kabineti qeveritar - Klan TV

0 Ma
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Historia kunder Evropes - News of Albania

Transmetuar me 17022014 - 1442 Harold James PUBLICITET A eshte aktualisht qendra evropiane shume naive apo shume idealiste
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1856 ->1856 0 time -> time 1 0.029 ->0.029 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dyte ->dyte 0 docs[0] -> docs[0] 1 19560 ->19560 0 hits[0] -> hits[0] 1 27573 ->27573 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7793 ->7793 0 hits[1] -> hits[1] 1 11561 ->11561

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos