Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dropulli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Reforma territoriale dhe minoritetet - Shekulli

SSSAASS Panajot Barka/publicist   Reforma administrative qė pritet tė zbatohet sė afėrmi nė vend, ėshtė mė e thellė dhe mė e ndryshme nga ato qė janė kryer nė vend qė nga
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tavo takim me banorët e Dropullit: Do kërkoj interpelancë me Tahirin - BalkanWeb

GJIROKASTËR- Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Vangjel Tavo i ka kërkuar sot interepelancë ministrit Tahiri nga zona e Dropullit, ku po zhvillon një takim me ba
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nga Vermoshi nė Konispol si do tė rindahet Shqipėria - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gazeta Shqip Edhe pse ende nuk ka njė projektim pėrfundimtar tė hartės sė re administrative tė Shqipėrisė, gazeta “Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kakavijė, trafikantėt thyejnė dy postblloqet nė doganė - Gazeta Shqip

Operacioni Kapen tre tė dyshuarit, u gjenden tri skafe dhe njė gomone. Dyshohet se po trafikonin snajperė Arratisja - Thyerja e postbllokut grek dhe a
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Aksion nė Gjirokastėr, kapet gomone dhe armatime, nė pranga 3 persona - Ora News

Njė operacion i ndėrmarrė  nga Sektori Kundėr Narkotikėve nė Drejtorinė e Policisė sė Qarkut Gjirokastėr, nė bashkėpunim me FNSH, Policinė Kufitare tė Kakavijės dhe Policinė e Sarandės ka bėrė tė m
- Shtuar 3 muaj mė parė»Gjendet e vdekur në lumë një grua,dyshohet se është vetëmbytur - Shqiptarja.com

GJIROKASTËR- Një grua 46-vjeçare nga fshati Dervician, 5 km në jug të qytetit të Gjirokastrës, është gjetur e mbytur, në rrjedhën e lumit Drino
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gjendet e vdekur në lumë një gruadyshohet se është vetëmbytur - Shqiptarja.com

GJIROKASTËR- Një grua 46-vjeçare nga fshati Dervician, 5 km në jug të qytetit të Gjirokastrës, është gjetur e mbytur, në rrjedhën e lumit Drino
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gjirokastėr, policia kap 100 kgmarijuanė, largohen poseduesit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Droga e sekuestruar nė 3 ēanta GJIROKASTĖR - Sektori kundėr Narkotikėve ka sekuestruar nė aksin Gjirokastėr - Goranxi
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Rrugëtimi i Pirro Dhimës, shoqëroiVenizelos në Tiranë - Shqiptarja.com

TIRANE- Pirro Dhima ka shoqëruar Zv. Kryeminstrin dhe ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Evangjelos Venizellos në vizitën e tij zyrtare sot në Tiranë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Gjirokastėr, punime nė nėnstacion, CEZ njofton ndėrprerje tė energjisė - BalkanWeb

GJIROKASTER-Kompania CEZ njofton se pėr shkak tė vendosjes sė trasformatorėve nė nėnstacionin e Gjirokastrės nė shumė zona do tė ndėrpritet energjia elektrike. Kompania bėn me dije se ener
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Sekuestrohen 4 pako me marijuanė, arrestohet nė flagrancė poseduesi i drogės - Ora News

Nė vijim tė operacioneve tė njėpasnjėshme policia kufitare e Kakavijės ka goditur njė tjetėr rast tė trafikut ndėrkombėtar tė lėndėve narkotike. Efektivė tė policisė gjatė kontrollit nė vijė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Berisha E majta pazar ne kurriz te minoritetit Ksera pefaqesuesi juaj i denje - ABC News

Opozita, për kryeministrin Berisha, nuk kanë realizuar aspak misionin e saj. Madje dhe në këto ditë të fushatës elektorale vëmendja e saj është e zhve
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron rikonstruksionin e rrugės Llongo – Koshovicė, nė Dropull tė Sipėrm   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha inauguroi sot rikonstruksionin e rrugës Llongo – Koshovicë, në Dropull të Sipërm, në qarkun e Gjirokastrës, me gjatësi 5.3 kilomet&eu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron rikonstruksionin e rrugės Llongo – Koshovicė, nė Dropull tė Sipėrm - Gazeta 55

20-05-2013 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha inauguroi sot rikonstruksionin e rrugës Llongo – Koshovicë, në Dropull të Sipërm, në qarkun e Gjirokastr&eum
- Shtuar 12 muaj mė parė


»PS prezanton kandidatėt, Rama: Gjirokastra ndėshkon Saliun, nė Kuvend 4 deputetė tė PS - BalkanWeb

GJIROKASTER- Kryetari i Partisė Socialiste Edi Rama ka prezantuar sot nė Qarkun e Gjirokastrės kandidatėt e saj pėr deputetė. Rama nėnvizoi nė hyrje se sot drejtorėt e shkollave dhe spital
- Shtuar 12 muaj mė parė»Si me zbuluan, nga mesuese ne Fushe-Arrez, folese ne televizion - Koha Jonë

Ikona e Radio Televizionit Shqiptar Tefta Radi, ne nje interviste per gazeten “Koha Jone”, ka pranuar te rrefeje historine e jetes se saj, si u perzgjodh folese ne televizionin e vetem ne vend, nga pu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vidhte kishat, arrestohet 43 vjeçari - IndeksiOnline

Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi akuzohet për vjedhjen e një sërë kishash dhe banesash në fshatrat e Komunës Dr
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dropulli i Poshtem mbi 15 vjet pa uje - Top Channel

Banorët në pjesën e Sipërme të fshatrave të Dropullit të Poshtëm nuk furnizohen me ujë të pijshëm prej të paktën 15 vitesh.
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 151 ->151 0 total_found -> total_found 1 151 ->151 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dropulli ->dropulli 0 docs[0] -> docs[0] 1 151 ->151 0 hits[0] -> hits[0] 1 183 ->183

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos