Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtor Menaxhues"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tender milionësh për ish-truprojën dhe nipin e Sami Lushtakut - IndeksiOnline

 “Security Code” në pronësi të përbashkët të ish-truprojës dhe djalit të vëllait të Sami Lushtakut, kryetarit të Skender
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Lotaria Kombėtare, sjell konferencėn"Lojėra me Pėrgjegjshmėri" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Lotaria Kombėtare, pjesė e grupit Austrian Lotteries, nėn kujdesin e Shoqatės Europi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nis faza e dytë e projektit të furnizimit të Prishtinës me ujë - IndeksiOnline

Ka filluar realizimi i fazës së dytë të projektit për furnizimin me ujë dhe rregullimin e ujërave të zeza në Prishtinë. Pjesëmarr&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Anulohet përsëri konkursi në QKUK - IndeksiOnline

Sektori i shëndetësisë në vend, asesi nuk po rehatohet. Së fundmi, është anuluar edhe konkursi i fundit për drejtorë të klinikave dhe institu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nėpunėsi Civil, si punėsohesh nėadministratėn e qeverisė "Rama" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ-  Miratohen disa prej akteve nėnligjore qė e bėjnė tė zbatueshėm ligjin e nėpunėsit civil, i cili pritet tė hyjė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Japoni: Hidrati i metanit mund tė jetė energjia e sė ardhmes - Gazeta Shqip

Japonia fillon prodhimin testues tė gazit tė ngrirė nėn tabanin e detit. Mund tė japė energji sa importet e njė dekade pėr kėtė superfuqi ekonomike Sylvia Pfeifer, Financial Times
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Granit Xhaka dhuron 11 bileta - IndeksiOnline

Në ngjarjen më e madhe e futbollit në botë, në Kampionati Botëror Brazili 2014 do të marrin pjesë edhe tifozë shqiptarë. Për kët&eum
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Qela: “Trepça” nuk i ka borxh Serbisë - IndeksiOnline

Kombinati Metalurgjik “Trepça” që gjendet në Mitrovicë, nuk i ka borxh askujt, e as Serbisë, thotë në intervistën për Radion Evropa e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»AKP: Shtyhet përzgjedhja e drejtorit menaxhues - IndeksiOnline

 Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit mbajti mbledhjen e rregullt ku shtyu vendimin e përzgjedhjes së drejtorit menaxhues. Duk
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Arllati shkëlqen nga dritat - IndeksiOnline

Pas ndërrimit të shtyllave elektrike dhe zhvendosjes së njehsorëve tensioni i rrymës në Arllat të Drenasit ka arritur në 220 volt, humbjet komerciale ka
- Shtuar 3 muaj mė parė


»KEDS dhe Policia bashkë në shkyçje të energjisë - IndeksiOnline

KEDS Sh.A. dhe Policia e Kosovës kanë nënshkruar Memorandumin e Mirëkuptimit me qëllim të mbështetjes së aktiviteteve të shkyçjes së KE
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Interkonjeksioni, thyhet paktiBerisha-Fazlliē, pėrfitoi Serbia - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fazlliē e pengoi pėr 8 vjet projektin PRISHTINE- Ndėrtimi i linjės sė interkonjeksionit Kosovė – Shqipėri, qė u mirat
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drejtori QKUK-së, dr. Nijazi Gashi, mohon akuzat Sindikatës së pa regjistruar në BSPK - IndeksiOnline

Drejtori ekzekutiv i QKUK-së, dr. Nijazi Gashi, në konferencën e sotme për media ka thënë se Dr. Xhemajl Selamani, kryetar i Sindikatës në QKUK ka drejtuar n
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Thyhet pakti Berisha - Fazllic - Shekulli

pNdertimi i linjes se interkonjeksionit Kosove - Shqiperi do tua prishe biznesin mafias serbe te energjetikes te cilet per me shume se nje dekade nga buxheti i varfer i Kosoves kane marre qindra milio
- Shtuar 4 muaj mė parė


»KUR"Prishtina" reagon ndaj deklaratave të Isa Mustafës - IndeksiOnline

KUR "Prishtina"-sh.a. ka reaguar ndaj deklaratës se Isa Mustafës në emisionin Rubikon, se Ujësjellësi i Prishtinës udhehiqet nga SHIK-u. &ldqu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»KEDS publikon uebfaqen - IndeksiOnline

“Kompania kosovare për distribuim dhe furnizim me energji elektrike” ka publikuar faqen e vet në internet www.keds-energy.com në ceremoninë e organizuar për pre
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Sharrcem mposht Autoritetin e Konkurrencës - IndeksiOnline

Përmes një njoftimi për media, fabrika për prodhimin e çimentos Sharrcem ka njoftuar se ka fituar kontestin gjyqësor ndaj Autoritetit Kosovar të Konkurrencë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Nestor Thereska: Shefat e shėrbimevepo pasurohen, mė ka ndihmuar Berisha - Shqiptarja.com

TIRANE - Nestor Thereska, profesori i njohur i nefrologjisė nė Qendrėn e Universitare Spitalore “Nėnė Tereza” nė njė rrėfim tė veēantė pėr “Shqiptarja.com” flet pėr rrugėn e gj
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Nestor Thereska: Shefat popasurohen, mė ka ndihmuar Berisha - Shqiptarja.com

TIRANE - Nestor Thereska, profesori i njohur i nefrologjisė nė Qendrėn e Universitare Spitalore “Nėnė Tereza” nė njė rrėfim tė veēantė pėr “Shqiptarja.com” flet pėr rrugėn e gj
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Nestor Thereska: Po kam pėrfituarnga Berisha, shefat po pasurohen - Shqiptarja.com

TIRANE - Nestor Thereska, profesori i njohur i nefrologjisė nė Qendrėn e Universitare Spitalore “Nėnė Tereza” nė njė rrėfim tė veēantė pėr “Shqiptarja.com” flet pėr rrugėn e gj
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 134 ->134 0 total_found -> total_found 1 134 ->134 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtor ->drejtor 0 docs[0] -> docs[0] 1 19341 ->19341 0 hits[0] -> hits[0] 1 28752 ->28752 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 menaxhues ->menaxhues 0 docs[1] -> docs[1] 1 625 ->625 0 hits[1] -> hits[1] 1 747 ->747

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos