Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejt Tirane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Komandoja: Atė ditė nė Kandahar, Zoti ishte me ne - BalkanWeb

TIRANE-Zbardhen detaje tė sulmit kamikaz tė pak ditėve mė parė nė Afganistan, ku rrezikuan jetėn edhe disa komando shqiptarė. "Gazeta Shqiptare" ka arritur qė tė kontaktojė me njėrin prej komandove, e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Subashi: ‘Territori’, PD tė reflektojė nė orėt e fundit - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti socialist, Armando Subashi, njė prej anėtarėve tė komisionit tė posaēėm parlamentar pėr reformėn administrativo-territoriale, lėshoi dje thirrjen e fundit ndaj opozitės pėr t'iu bashku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»I dërguari i OKB: Eksodi ’99, bujaria juaj më la përshtypje - BalkanWeb

TIRANE-I dërguari special i OKB- së në Shqipëri për zgjidhjen e situatës së vështirë të krijuar në vitet '90 nga eksodi i shqiptarëve drejt
- Shtuar 1 ditė mė parė


»De Biazi: Berisha më duhet, kosovaret të sillen si Lorik Cana - BalkanWeb

TIRANE-Xhani De Biazi ndihet i bezdisur nga fakti që herë pas herë në Kombëtaren shqiptare “lind” një çështje kosovarësh. Duke marrë shk
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nikë Ukgjini: A do rishkruhet historia sipas partisë në pushtet!? - BalkanWeb

TIRANE-Këto dite lexova se është ringritur një grup pune me studiuesit, Paskal Milo, Bernard Fisher, Afrim Krasniqi, etj., pranë Ministrisë se Arsimit dhe Sportit, pë
- Shtuar 1 ditė mė parė


»MM nis helikopterin për 13 persona të bllokuar në Tropojë - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Mbrojtjes ka nisur sot një helikopter Cougar, kërkim-shpëtimi, drejt qytetit të Bajram Currit për të ndihmuar zonat e thella të Tropojës p&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»"Ushtria, trafik droge", Basha: Transparencë, nuk tërhiqemi - BalkanWeb

TIRANE-Pavarësisht rrëzimit të kërkesës nga mazho- ranca për thirrjen në seance dëgjimore të ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli, opozita nuk do t&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Dënohet me 25 vite burg pedofili iLaprakës, Prrenjasi kërkon mëshirë - Shqiptarja.com

TIRANE- Dënohet me 25 vite burgim pedofili Ardian Prrenjasi, mbi të cilin rënduan dy akuza ajo e "marrëdhënies homoseksuale me të mitur kryer me dhunë" dhe
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Llalla: Po verifikojmė, deputetėt tė sjellin faktet SHISH: Ushtria trafik droge nė kohėn e Imamit
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PS: Pėrdorėt 1 kufomė pėr politikDrejtori i PD e hoqi nga puna - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vetėvrasja e 52-vjeēares nga Korēa TIRANE – Vetėvrasja e 52-vjeēares nga qyteti i Korēės, sj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Jaho: Imami tė dorėzojė provat etrafikut tė drogės, ose 5 vjet burg - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė njė intervistė pėr gazetėn “Shqiptarja.com” konstitucionalisti Njazi Jaho flet pėr shkėmbimin e akuzave mes Imamit dhe Kodhelit, duke akuzuar ish-ministrin e Mbrojtjes se pėrse
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Humbja e 3 dosjeve gėnjeshtėrjanė nė KLD, po largojnė vėmendjen - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kontrollet e gjyqtarėve, 3 dosje tė 2013 u zhdukėn nga protokolli TIRANE - Partia Demokratike ka
- Shtuar 1 ditė mė parė


»'Territorialja', sot afati i fundit pėropozitėn, PS-LSI drejt kuorumit - Shqiptarja.com

TIRANE - Sot pėrfundon afati i mazhorancės pėr pėrfshirjen e opozitės nė Komisionin pėr Reformėn Territoriale. Opozita po vijon me qėndrimin e saj kundėr pjesėmarrjes nė komision, ndėrsa mazhoranca ng
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Dėnohet me 25 vite burg pedofili iLaprakės, Prrenjasi kėrkon mėshirė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Dėnohet me 25 vite burgim pedofili Ardian Prrenjasi, mbi tė cilin rėnduan dy akuza
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Debora ne Tropoje Mbrojtja dergon helikopter ne ndihme te banoreve te bllokuar - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Ministria e Mbrojtjes njofton se ka nisur nje helikopter Cougar kerkim-shpetimi drejt qytetit te Bajram Curritbr br Sipas kes
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Deklarata e Vokshit, MSH: Shëndeti nuk është biznes, kemi ulur çmimin e ofertave për tenderat - BalkanWeb

TIRANE- Reagon Ministria e Shëndetësisë sa i takon akuzave të deputetes Albana Vokshi në lidhje me kriteret e tenderimit të ilaçeve, të cilat sipas PD-së
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Ministri ndėrhyn nė tenderin e ilaēeve pėr interesa klienteliste. Reagon MSH - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e Shėndetėsisė Ilir Beqaj se ka modifikuar kriteret e tenderit tė ilaēeve nė kundėrshtim me ligjin. Nė njė deklaratė pėr mediat deputetja e kėsaj partie
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Arrestimi i gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku nė Pogradec, mblidhet KLD - BalkanWeb

TIRANE- Mblidhet Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė pėr shqyrtimin e rastit pėr arrestimin e gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku. Pritet qė KLD tė diskutojė mbi kėrkesėn pėr autorizim sa i takon kapjes nė flagran
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Sequi i jep “lamtumirėn” Shqipėrisė: Vendi po bėn progres drejt BE-sė - BalkanWeb

TIRANE - Ambasadori i Bashkimit Europian nė Tiranė, Ettore Sequi ka zhvilluar sot takimet e lamtumirės me pėrfaqėsues tė politikės shqiptare. Ambasadori Sequi do tė largohet nga delegacioni i BE-sė, p
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Arrestimi i gjykatėsit Pojanaku nė Pogradec, KLD e pezullon nga detyra - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka dhėnė miratimin pėr arrestimin e gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku, duke e pezulluar pėrkohėsisht nga detyra. Kėrkesa pėr miratim ishte bėrė nga Prokurori i Pėrgjit
- Shtuar 1 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 17938 ->17938 0 time -> time 1 0.061 ->0.061 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejt ->drejt 0 docs[0] -> docs[0] 1 212655 ->212655 0 hits[0] -> hits[0] 1 410727 ->410727 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirane ->tirane 0 docs[1] -> docs[1] 1 79001 ->79001 0 hits[1] -> hits[1] 1 100681 ->100681

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos