Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Djegiet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Spitali Amerikan sjell për herë tëparë “Shërbimi Mjekësor në Shtëpi”  - Shqiptarja.com

TIRANE - Për herë të parë, Spitali Amerikan mundëson dhe sjell për pacientët “Shërbimin Mjekësor në Shtëpi”. Me stafin e mjek&eu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»10 rastet mė tė bujshme kur kafshėt kanė shpėtuar jetėn e njerėzve - Tirana Observer

Historitė e pabesueshme kur qentė, macet, kuajt, delfinėt kanė bėrė heroizma
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dëshmia e dëshmitarit që nuk u mor kurrë parasysh - IndeksiOnline

 Llashtica e dërmuar as pas 15 vitesh nuk mori përgjigje nga organet e drejtësisë. Nuk mjaftuan as deklaratat e Vlora Shabanit, Deli Hysenit, Drita Hysenit, Ymer Ibish
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zbulohet mesazhi i Karelit Gardianin e vrava pa dashje i dhashe 60 mije euro - News of Albania

PUBLICITET Gozhda ime u keput Gardianin qe i kisha dhene 60 mije euro qe te me rregullonte tri dite leje e vrava aksidentalisht Kisha nje luge qe e kisha bere si thike Une e qellova per ta tr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Momentet e fundit të Karelit, javideo e torturave në burgun grek - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO /VIDEO-Pamjet e dhunës Vrasja e Ilia Karelit në Kuvend Ekspertiza shqiptare: Kumes i kanë hequr zemrën Kareli, shtyhet gjyqi për gardianë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Krasniqi kundërshton në Die Presse Nikoliqin - IndeksiOnline

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi ka reaguar sot në gazetën vjene Die Presse kundër intervistës së kryetarit të Serbisë Tomislav Nikoli
- Shtuar 1 javė mė parė


»FRANCA: RRUGA E MUNDIMSHME DREJT MODERNITETIT - Gazeta Shqip

Pranvera e frankofonisė Feride Papleka
- Shtuar 4 javė mė parė


»Pyjet, Koka: Mbrojtja e tyre, me kamera sigurie - BalkanWeb

TIRANE-Kamera sigurie pėr mbrojtjen e pyjeve. Kjo ėshtė zgjidhja qė ka gjetur Ministria e Mjedisit pėr t'i dhėnė fund masakrės sė pyjeve nė Shqipėri. Veē tė tjerash, ky dikaster duke qenė se nuk ka tė
- Shtuar 4 javė mė parė


»NATO ishte shpresa - Tema


- Shtuar 4 javė mė parė


»Djegiet, 3 salla tė reja operimi nėQSUT, Beqaj:1 mln € fond nga BE - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ- Pacientėt tė cilėt kanė pėsuar djegie nga sot do tė kenė mundėsi tė trajtohen nė salla tė reja operimi pranė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arsimi nė grackėn e korrupsionit, nepotizmit dhe fiktivitetit - Tirana Observer

Nga Prof.  Lush SUSAJ
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Qemal Lame:Më 2 prill 1991 në Shkodër, u vunë në përdorim snajperë - BalkanWeb

MBLEDHJA E PARË E ZGJERUAR ME FORCAT POLITIKE DHE SINDIKATAT Mbledhja filloi pasi u prit që të vinte Aleksi. Ishin ftuar dhe morën pjesë përfaqësuesit e partive
- Shtuar 1 muaj mė parė»Qelizat e kordonit të bebit mrekullia që shëron 80 sëmundje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- I quajnë ndryshe qelizat e jetës, për shkak të aftësisë së jashtëzako
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gėrdec, 34.8 milionė lekėgjobė pėr Mihal Delijorgjin - Shqiptarja.com

TIRANE- Kompania “Albademil” qė ishte pėrfshirė nė procesin e demontimit tė predhave nė Gėrdec, dhe qė administrohet nga biznesmeni Mihal Delijorgji, dėnohet nga gjykata e Tiranės me 34.8
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gėrdeci, 34.8 milionė lekėgjobė pėr Mihal Delijorgjin - Shqiptarja.com

TIRANE- Kompania “Albademil” qė ishte pėrfshirė nė procesin e demontimit tė predhave nė Gėrdec, dhe qė administrohet nga biznesmeni Mihal Delijorgji, dėnohet nga gjykata e Tiranės me 34.8
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gėrdeci, 3.48 milionė lekėgjobė pėr Mihal Delijorgjin - Shqiptarja.com

TIRANE- Kompania “Albademil” qė ishte pėrfshirė nė procesin e demontimit tė predhave nė Gėrdec dhe qė administrohet nga biznesmeni Mihal Delijorgji, dėnohet nga gjykata e Tiranės me 3.48 m
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rrezikon jetĆ«n pĆ«r tĆ« shpĆ«tuar Xbox-in - News of Albania

Transmetuar më 08.02.2014 - 17:41 Foto ilustruese PUBLICITET Shpesh thuhet se nĆ« rastet e emergjencĆ«s Ć«shtĆ« mirĆ« tĆ« shpĆ«toh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zjarri nė burgun e Rrogozhinėsdyshohet nga njė cigare - Shqiptarja.com

TIRANE- Njė cigare e harruar ndezur nga njė prej tė dėnuarve dyshohet se ėshtė shkaku i zjarrit qė mbrėmjen e djeshme pėrfshiu burgun e RrogozhinėSDyshohet se zjarri ka rėnė nė qelinė e tė bur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zjarri nė burgun e RrogozhinėsPolicia e Kavajės: E qėllimshme - Shqiptarja.com

TIRANE-  Zjarri qė ra mbrėmjen e djeshme nė burgun e Rrogozhinės ėshtė i qėllimshėm. Policia e Kavajės ka rrėzuar pretendimin e parė tė Drejtorisė sė Pėrgjitshme tė Burgjeve qė zjarri mund tė ishte ak
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 400 ->400 0 total_found -> total_found 1 400 ->400 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 djegiet ->djegiet 0 docs[0] -> docs[0] 1 400 ->400 0 hits[0] -> hits[0] 1 460 ->460

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos