Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Devolli Ne"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Flamuri fiton “Mini Copper” nga Devolli Princ Caffe - IndeksiOnline

Flamur Shala, nga Prizreni, ka fituar preminë kryesore nga Devolli Princ Caffe Turke. Flamuri kishte blerë një qese kafe 100 gr, në të cilën brenda kishte gjetur
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rrëfimi për vrasjet që tronditën Pejën - IndeksiOnline

Familja Elshani për herë të parë ka treguar për media se si ka lindur dhe po vazhdon konflikti me familjen Kelmendi, që të dyja nga Dukagjini. Një nga a
- Shtuar 3 javė mė parė»Rama sot nė Kosovė, merr pjesė nė konferencėn me bizneset kosovare - Ora News

Kryeministri Edi Rama do tė vizitojė sot Pejėn me ftesė tė biznesmenėve kosovarė, me qėllim bashkėpunimin mes bizneseve tė Shqipėrisė dhe atyre tė Kosovės. Ky lajm bėhet i ditur nga Aleanca
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama nė Kosovė pėr bashkėpunimin mes bizneseve - Gazeta Shqip

Vizita Me ftesė tė biznesmenėve kosovarė, pasditen e sotme, Kryeministri Edi Rama do tė zhvillojė njė vizitė nė qytetin e Pejės nė Kosovė. Nė njoftimin e saj pėr mediat, Aleanca Kosov
- Shtuar 5 javė mė parė


»Naum Mara: Paçrami e TodiLubonja nuk ishin disidentë - Shqiptarja.com

Lexova dy pjesë të një relacioni të Behar Shtyllës (në Shqiptarja.com) rreth reagimit të shkrimtarëve dhe artistëve të Korçës, ndaj veprim
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama takim me kryetaren e komunės sė Gjakovės, Mimoza Kusari Lila - Ora News

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot nė Pejė me ftesė tė biznesmenėve kosovarė, me qėllim bashkėpunimin mes bizneseve tė Shqipėrisė dhe atyre tė Kosovės. Gjatė qėndrimit tė tij nė Kosovė, Rama
- Shtuar 5 javė mė parė


»Edi Rama sot qëndron në Kosovë - IndeksiOnline

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, nesër (e shtunë) do ta vizitojë Kosovën, me ç’rast do të marrë pjesë n&eu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama nė Fushė-Pejė: Sfida jonė, tė eksportojmė produktet shqiptare nė BE - BalkanWeb

KOSOVE-Nė vijim tė vizitės nė Kosovė, Kryeministri Rama vizitoi njė qendėr tė grumbullimi tė prodhimeve bujqėsore nė Pejė. Nė kėtė qendėr ndodhen prodhimet bujqėsore tė importuara nga Shqipėria. Shefi
- Shtuar 5 javė mė parė


»Bashkëpunimin mes bizneseve Kosovë-Shqipëri, Rama nesër në Pejë - BalkanWeb

PRISHTINE - Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë nesër një vizitë në Pejë, Kosovë, i ftuar nga biznesmenë kosovarë. Aleanca Kosovare e Biznes
- Shtuar 5 javė mė parė


»Bashkėpunimi mes bizneseve Kosovė-Shqipėri, Rama nesėr nė Pejė - BalkanWeb

PRISHTINE - Kryeministri Edi Rama do tė zhvillojė nesėr njė vizitė nė Pejė, Kosovė, i ftuar nga biznesmenė kosovarė. Aleanca Kosovare e Bizneseve ( AKB) dhe ELKOS Group njoftoi sot se takimi m
- Shtuar 5 javė mė parė


»Scardus përmbyll garën më të madhe të skijimit në 25 vjet në Brezovicë - IndeksiOnline

SCARDUS sot organizoi garën kryesore të këtij sezoni SCARDUS Devolli Corporation SBX 2014 Snowboard Cross në kategorinë e meshkujve, duke përmbyllur kështu s
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Thaçi ri-premton investime në Brezovicë - IndeksiOnline

SCARDUS sot organizoi kualifikimet për garën kryesore të këtij sezoni në Ski dhe Snowboard Cross e cila shënoi një pjesëmarrje rekorde të sportist&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gara të mëdha dimërore në Brezovicë - IndeksiOnline

Në fundjavën e 8 marsit, SCARDUS organizon garën SCARDUS Devolli Corporation SBX 2014 - Ski & Snowboard Cross, e cila për herë të parë përfshinë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nga Vermoshi nė Konispol si do tė rindahet Shqipėria - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gazeta Shqip Edhe pse ende nuk ka njė projektim pėrfundimtar tė hartės sė re administrative tė Shqipėrisė, gazeta “Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Në Brezovicë ndodhë Sochi i Kosovës - IndeksiOnline

Në fundjavën e Pavarësisë, SCARDUS organizon garat SLALOM PARALEL për ski si dhe party e shfaqje filmash në malet e Brezovicës. Sot në
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD kėrkon dorėheqjen e Sajmir Tahirit, “i paaftė dhe arrogant” - Gazeta 55

29-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSDebate të forta kanë përfshirë Komisionin Kuvendor të Sigurisë KombëtareDebate të forta kanë përfshir&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gabimet e Gėrxhaliut - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Oda Amerikane përkrah Devolli Corporation - IndeksiOnline

Oda Ekonomike Amerikane (OEA) mbështetë nismat e fundit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, gjegjësisht formimi i komisionit parlamentar për t&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»VV nuk kërkon hetime edhe për “Zastaven” e Florinit - IndeksiOnline

Lëvizja Vetëvendosje është shumë e ashpër në kërkesat e saj për të hetuar privatizimin e ndërmarrjeve shoqërore. Një kërke
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 879 ->879 0 total_found -> total_found 1 879 ->879 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 devolli ->devolli 0 docs[0] -> docs[0] 1 879 ->879 0 hits[0] -> hits[0] 1 1277 ->1277

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos