Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasma"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Valeria Marini ndahet nga bashkëshorti, një vit pas martese, single - BalkanWeb

Divorc i papritur, pas më pak se një vit martese, për Valeria Marini dhe sipërmarrësin Giovanni Cottone. Dasma u zhvillua në 5 majin e kaluar në kish&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»KAFENEJA ME EMRIN ZDRAVKO - Gazeta Shqip

FADIL LEPAJA
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dritarja e hapur e poezisė sė Vllasova Mustės - Tirana Observer

Nga Enver Kushi (Poetja Vllasova Musta del para lexuesit, me njė vėllim tė ri poetik tė titulluar Mė thuaj diēka tė bukur)
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Jennifer Lawrence shfaqet nė Nju Jork - Ora News

Jennifer Lawrence ėshtė parė nė Nju Jork tė hėnėn, duke treguar me veshjen e saj kėmbėt e gjata dhe flokėt bjondė mė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»JU FTOJME NE TIRANE - Tirana Observer

(Tirana pėr turistėt) Nga Abdyl Bakiu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»“Takim me kulturën” e rënë në koma - BalkanWeb

Nëse ka sfera të shoqërisë, të rëna në koma, që kanë nevojë urgjente për operacion, për ndërhyrje radikale (sigurisht, përve&ccedi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Dasma e blinduar e Ristanit - BalkanWeb

TIRANE- Arben Ristani, deputeti i Partisė Demokratike ka celebruar dje nė njė ceremoni intime, marrėdhėnien disavjeēare me pėrkthyesen Alketa Zazo. Nė festėn me 40 tė ftuar u panė shumė pak nga kolegė
- Shtuar 7 ditė mė parė»Rexha, bashkautorja e këngës "The Monster" të Eminem e Rihanna - BalkanWeb

UASHINGTON-Kënga e njohur “The Monster”, interpretuar nga Eminem dhe Rihanna, është krijim i një shqiptaro-amerikaneje. Ajo quhet Bebe Rexha dhe është vet&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Martohet kĆ«ngĆ«tari i Backstreet Boys (FOTOT) - News of Albania

Transmetuar më 16.04.2014 - 12:14 Ata mĆ« nĆ« fund zyrtarizuan historinĆ« e tyre tĆ« dashurisĆ« nĆ« martesĆ«. KĆ«ngĆ«tari i famshĆ«m i grupit Backstreet
- Shtuar 1 javė mė parė


»Një kapitull i ri për Alban Mehmetin - IndeksiOnline

Po shijon jetën martesore. E derisa ka theksuar se për atësi do të tregojë kur t’i vijë koha, këngëtari Alban Mehmeti ka nënvizuar se po m&eu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kim Kardashian nė Paris pėr dasmėn e saj FOTO - Ora News

Kim Kardashian ka vizituar tė hėnėn qytetin e Parisit pėr tė zgjedhur njė vend tė denjė pėr tė bėrė dasmėn e saj me Kanye West. Ajo ka shėtitur pėrmes vilės sė Luigjit XIV, njė vilė qė kisht
- Shtuar 1 javė mė parė


»Nick Carter i “Backstreet Boys” i jep fund beqarisė- FOTO - BalkanWeb

SHBA - Djaloshi i famshėm i grupit “Backstreet Boys”, pėr tė cilin dikur ēmendeshin vajzat nga e gjithė bota, Nick Carter, i ka dhėnė fund beqarisė. 34-vjeēari ėshtė martuar me tė dashurėn
- Shtuar 2 javė mė parė


»Arta, premton befasi për publikun - IndeksiOnline

 Edhe pse ende po shijon suksesin këngës më të re “Nuk prish punë’, këngëtarja Arta Bajrami ka bërë të ditur për Tribuna
- Shtuar 2 javė mė parė


»Dasma e dytė, Meta: Shpenzimet spekulim, 3.5 mijė lekė tė reja pėr person - Ora News

Ajo qė u quajt dasma e tij e dytė dhe qė mbajti me ditė tė tėra faqet kryesore tė gazetave, pėr vetė personazhin kryesor nuk ka qenė e tillė. Kreu i Kuvedit, Ilir Meta, nė emisionin Debati nė Chann
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dafina fton djemtë e ‘Baboo Darabukës’ - IndeksiOnline

 Ndonëse ende po shijojnë suksesin e projektit të fundit të titulluar ‘Summer Love’, djemtë e grupit ‘Baboo Darabuka’ nuk kanë të
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ć‡do i ftuar nĆ« martesĆ«n e Kim Kardashian do tĆ« kushtojĆ« njĆ« Ƨmenduri - News of Albania

Transmetuar më 02.04.2014 - 12:40 Kim Kardashian dhe Kanye West do tĆ« shpenzojnĆ« plot 90 mijĆ« euro pĆ«r Ƨdo tĆ« ftuar nĆ« dasmĆ«n e tyre. Ƈifti i ci
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dasma e kushtueshme e Kanye West dhe Kim Kardashian ! - Ora News

Ata janė dy ndėr personat mė tė njohur dhe sigurisht mė tė pasur, tė cilėt pak me parė kanė bėre public lajmin se do tė martohen nė datėn 24 maj nė Paris. Kim Kardashian dhe Kanye West, janė tė ven
- Shtuar 4 javė mė parė


»90 mijë euro, për një mysafir në dasmë West-Kardashian - IndeksiOnline

Kim Kardashian dhe Kanye West do të shpenzojnë plot 90 mijë euro për çdo të ftuar në dasmën e tyre. Çifti i cili do të lidhë kuror&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»URIMET SHPIRTI FISNIK I KOMBIT - Tirana Observer

Nga Pėllumb Gorica
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1248 ->1248 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasma ->dasma 0 docs[0] -> docs[0] 1 1248 ->1248 0 hits[0] -> hits[0] 1 1699 ->1699

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos