Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasara Malltezi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!


»Dasara Malltezi: Berisha si gjysh, shumë larg atij që ju njihni - BalkanWeb

TIRANE-Unë jam Dasara dhe dje bëra pirsingun tim të 36-të”… Kësh tu e mbylli fjalimin e saj Dasara Malltezi, 17-vjeçarja e guximshme që të mart&e
- Shtuar 1 muaj mė parė

»Dasara Malltezi, njė libėr nė ndihmė tė maturantėve - Ora News

Desara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit tė vendit, Sali Berisha, ka sjellė pėr maturantėt librin mė tė ri studimor , “GUIDĖ PĖR LĖNDĖN E LETĖRSISĖ” – Nė perceptimin e njė ish-m
- Shtuar 1 muaj mė parė
»Dasara Malltezi proteston me statuse - Shekulli

pHello sa mora vesh ca me vonese qe po i njejti person qe premtoi se nuk do te importonte me plehra tani do te importoje lende kimike Lum si ne do te vdesim te gjithe nga helmet kimike se i teket Rame
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dasara dhe Shkelzeni pushime sekrete - Shekulli

pMbesa e ish-kryeministrit Berisha Dasara Malltezi ka thene se do te beje nje udhetim sekret bashke me dajen e saj Shkelzen Berishen Ne foto tregohet Desara me Shkelzenin te cilet kane zgjedhur te bej
- Shtuar 6 muaj mė parė»Ish kryeministri Sali Berisha feston 69 vjetorin e lindjes - ABC News

Ditelindje mes te rinjve. Keshtu e festoi 69 vjetorin e tij Sali Berisha. Mëngjesi i 15 tetorit e gjeti më të mbushur se kurrë zyrën e re të ish-kryeministrit. Të r
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Berisha mbush 69 vjeē, surpriza nga mbesa dhe forumi rinor - Tirana Observer

Ish kryeministri Sali Berisha ka festuar kėtė tė martė mė 15 tetor ditėlindjen e tij tė 69-tė. Dita e tij e lindjes pėrkon edhe me festėn e shenjtė tė Kurban Bajramit. Nė faqen e tij tė fac
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Berisha feston ditėlindjen e 69-tė, tė rinjtė demokratė festė-surprizė pėr liderin e tyre - Gazeta 55

16-10-2013 / Gazeta 55 Atmosferë festive e organizuar nga të rinjtë e Forumit Rinor DemokratNjë festë ndryshe, jo duke e harruar këtë dat&eum
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Berisha feston ditėlindjen e 69-tė, tė rinjtė demokratė festė-surprizė pėr ish-liderin e tyre - Ora News

Njė festė ndryshe, jo duke e harruar kėtė datė pas angazhimeve tė shumta nė drejtimin e qeverisė, gjė qė e bėri pėr 8 vjet, por duke u bėrė pjesė e atmosferės fetsive tė organizuar nga tė rinjtė e
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Dasara tallet me ngjyrat e Kryeministrise - Shekulli

pMbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar vetem tre dite me pare nje status ne te cilin shfaqet teresisht e pakenaqur me ngjyrat e reja te Kryeministrise Madje ajo tallet haptazi me ngjyren
- Shtuar 7 muaj mė parė»Mbesa e Sali Berishës i futet politikës - IndeksiOnline

Mbesa e Sali Berishës me sa duket e ka ndarë mendjen për të hyrë në politikë. Ajo, ashtu si gjyshi i saj, nuk lë t’i ikë mundësia për t&
- Shtuar 8 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasara ->dasara 0 docs[0] -> docs[0] 1 64 ->64 0 hits[0] -> hits[0] 1 98 ->98 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 malltezi ->malltezi 0 docs[1] -> docs[1] 1 815 ->815 0 hits[1] -> hits[1] 1 1828 ->1828

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos