Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ceshte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama dhe Thaci ne Panairin e Artizanatit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama dhe Thaci ne panairin e artizanatit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kodheli Me Nishanin sjemi konsultuar por e kemi njohur me ligjin e ri - News of Albania

Transmetuar me 09042014 - 1733 Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli pranon se nuk ka pasur konsultime
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shkarkimet ne administrate Halimi Fyle ti kujtoje Rama rendesine e zbatimit te ligjit - News of Albania

Transmetuar me 05032014 - 1846 Deputeti Eduard Halimi PUBLICITET Tirane 5 mars 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Edua
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zgjidhjet per situaten e qarkullimit rrugor - News of Albania

Transmetuar me 13022014 - 1619 Saimir Tahiri PUBLICITET Shpesh kam degjuar ish-kryeministrin madje ka arritur deri ne pike
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ku po e con vendin rrezimi i te drejtave te opozites - News of Albania

Transmetuar me 07022014 - 1849 Prec Zogaj PUBLICITET Nga Prec Zogajbr br Gramoz Ruci dhe Ilir Meta rrezuan pardje ne emer te partive
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mrkic Rama ne Serbi pas zgjedhjeve te 16 marsit - Shekulli

brbrMinistri i Jashtem i Serbise Ivan Mrkic ne nje interviste per gazeten Shqip thote se vizita e pritshme e Edi Rames ne Beograd konsiderohet realisht si vizita e pare e nje Kryeministri shqiptar ne
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zyra e re pune edhe ne Durres Rama Qeveria ne dispozicion te punedhenesve e punekerkuesve - News of Albania

Transmetuar me 03022014 - 1926 Kryeministri Edi Rama ne zyren e re te punes ne Durres PUBLICITET br br Durres 3 shkurt 2014 NOAal- Pa
- Shtuar 3 muaj mė parė


»21 Janari Rama Pushkatim pa gjyq Berisha Sulm bandit Kryeministrise - News of Albania

Transmetuar me 21012014 - 1122 brbrsunt in culpa qui officia deser
- Shtuar 4 muaj mė parė


»SPECIALE Tre vjet pas 21 Janarit cfare ndodhi prane Kryeministrise - News of Albania

Transmetuar me 21012014 - 0123 brbrsunt in culpa qui officia deser
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Raciste te shemtuar ne Itali Ndalohen qente dhe shqiptaret ne lokal - News of Albania

Transmetuar me 02012014 - 2150 PUBLICITET Padova 3 Janar 2014 NOAal - Nje racizem i shemtuar ne Padova ku ne lokalin me te frekuentuar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Meta sfida e pare per Edi Ramen ne qeverine e koalicionit - News of Albania

Qeveria Rama vendoset para nje prove te veshtire per kete fundjave pasi ne Parlament duhet te votohet buxheti i shtetit per vitin 2014 dhe paketa e re fiskale Ne votimin ne parim mazhoranca me 86 depu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Braçe: Armët në burg, nëpërmjetfrigoriferit të një prej të burgosurve - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, thotë se armët janë futur që burgun e sigurisë në lartë në Drenovë të Korçë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Fridrih Nice, vetmitari tragjik Nga Albert Vataj - Koha Jonë

Hyri papritmas dhe stuhishem ne Kashten e Kumtrit filozofik, per tu bere ujdhesa e mbinjeriut, gjemimtari me i zeshem i tragjizmit te vetvetishem dhe mendimtari me i guximshem qe triumfoi mbi harrimi
- Shtuar 7 muaj mė parė


»“Revolta e Presidentit”, Braçe: Nishani vetë-viktimizohet për të shmangur përgjegjësinë - BalkanWeb

TIRANË- Deputeti socialist Erjon Braçe ka reaguar lidhur me denoncimin që institucioni i presidencës bëri sot përmes një deklarate të shpërndarë p&e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Revolta e Presidentit”, Braēe: Nishani vetėviktimizohet, shpenzon fonde pa hesap nė kohė krizė - BalkanWeb

TIRANĖ- Deputeti socialist Erjon Braēe ka reaguar lidhur me denoncimin qė institucioni i presidencės bėri sot pėrmes njė deklarate tė shpėrndarė pėr mediat ku akuzoi mazhorancėn e re qeverisėse pėr &l
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rrefimet befasuese te Dhimiter Shuteriqit - Shekulli

pNasho Jorgaqip p-Nuk gabojme po te themi qe nese Faik Konica per erudicionin e tij te gjere u cilesua nga bashkekohesit nje enciklopedi levizese Dhimiter Shuteriqi u njoh si nje arkiv i gjalle nga m
- Shtuar 10 muaj mė parė»Artistet qe kerkojne te lidhin te shkuaren me te tashmen - Shekulli

p-Programi i rezidences organizuar nga Tirana Institute of Contemporay Art TICA prezantoi para dy ditesh ekspoziten e periudhes se pare te programit per vitin 2013 ne ambientet e Tirana Ekspres Kete v
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 413 ->413 0 total_found -> total_found 1 413 ->413 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ceshte ->ceshte 0 docs[0] -> docs[0] 1 413 ->413 0 hits[0] -> hits[0] 1 467 ->467

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos