Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ben Qimja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ekstradimi nė Itali, “Ben Qimja”kėrkon tė njihet me dosjen e tij - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Arben Isufaj i njohur edhe si Ben Qimja ka kėrkuar njohjen me tė gjitha aktet e dėrguara nga Italia pėr ekstradimin e tij.Seanca pėr ekstradimin e tij drejt shtetit fqinj ishte parash
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Bie vendimi i HajdaritBen Qimja mbetet në qeli - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufaj do vijojë të qëndrojë në burg deri në përfundim të procesit gjyqësor për miratimin ose jo të kërkesës së ekst
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bie vendimi i Fatmira Hajdarit"Ben Qimja" mbetet nė qeli - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufaj do vijojė tė qėndrojė nė burg deri nė pėrfundim tė procesit gjyqėsor pėr miratimin ose jo tė kėrkesės sė ekstradimit nė Itali. Vendimi pėr lėnin nė burg tė Isufajt, i cili njihet
- Shtuar 1 javė mė parė
»Ben Qimja, Gjykata e Tiranės vendos masėn e arrestit me burg pa afat - Gazeta Shqip

Seanca Avokatėt paralajmėrojnė beteja nė Apel, duke pėrsėritur vitin 2008 
- Shtuar 1 javė mė parė


»Prokuroria kërkon masë të re sigurie për Ben Qimen, i skadon nesër - BalkanWeb

TIRANË- Ndërsa pritej që të ekstradohej drejt Italisë, Prokuroria ka kërkuar masë të re sigurie për Arben Isufajn, i njohur ndryshe si Ben Qimja. K
- Shtuar 2 javė mė parė»Tiranė, Gjykata i zgjat qendriminnė burg, Arben Isufajt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Seancat gjyqesore nė ngarkim tė "Ben Qimes" TIRANĖ - Gjykata e Tiranės ka zgjatur masėn e arresti
- Shtuar 2 javė mė parė


»Prokuroria kërkon masë të re sigurie për Ben Qimen, gjykata e lë në burg - BalkanWeb

TIRANE - Gjykata e Tiranës vendosi masën e sigurisë arrest me burg për biznesmenin Arben Isufajn i njohur me nofkën "Ben Qimja", i kërkuar nga drejtësia italiane.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjykata vendos serish arrest me burg per Arben Isufaj - News of Albania

Arben Isufaj Tirane 7 prill 2014 NOAal- Pasi Prokuroria e Pergjithshme informoi se nga Italia ka ardhur kerkesa per ekstradim per biznesmenin fierak Arben Isufaj i njohur ndryshe si
- Shtuar 2 javė mė parė


»Prokuroria kerkon mase te re sigurie per Ben Qimen - News of Albania

Ben Qimja Tirane7 prill 2014 NOAal- Para tre ditesh Prokuroria e Pergjithshme beri te ditur se ka mberritur nga Italia kerkesa per ekstradimin e Arben Isufajt i njohur ndryshe si B
- Shtuar 2 javė mė parė


»Prokuroria kėrkon masė tė re sigurie pėr Ben Qimen, gjykata e lė nė burg - BalkanWeb

TIRANE - Gjykata e Tiranės vendosi masėn e sigurisė arrest me burg pėr biznesmenin Arben Isufajn i njohur me nofkėn "Ben Qimja", i kėrkuar nga drejtėsia italiane. Gjykata e Apelit kishte vendo
- Shtuar 2 javė mė parė


»ldquoBen Qimjardquo do te mbetet ne burg - Top Channel

Çështja e Arben Isufajt, i njohur ndryshe si “Ben Qimja”, duket se do të kthehet në një betejë të papraçedentë mes gjykatave.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shtet i shpartalluar nga inkriminimi i drejtësisë - BalkanWeb

Ekzekutimi mafioz i Gjin Nikës dhe i një personi që e shoqëronte është interpretuar si vrasja e një biznesmeni nga media, dhe si vrasje për hakmarrje apo larje
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mberrin nga Italia kerkesa per ekstradimin e Ben Qimes - News of Albania

Arben Isufaj Tirane 4 prill 2014 NOAal-PerditesuarMberrin ne Prokurorine e Pergjithshme kerkesa nga shteti italian per ekstradimin e Arben Isufajt i njohur si Ben Qimjabr br Shtet
- Shtuar 2 javė mė parė
»Ben Qimja, Italia sjell dosjen nė Shqipėri - Gazeta Shqip

Gjykata e Apelit e favorizon tė pandehurin, duke i lėnė akuzės edhe pesė ditė kohė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ekstradimi nė Itali i  'Ben Qimes'dosja e harruar 8 ditė nė ministri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Hije tė forta dyshimi bien mbi praktikėn e ndjekur nga Gjykata e Apelit, lidhur me
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 149 ->149 0 total_found -> total_found 1 149 ->149 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ben ->ben 0 docs[0] -> docs[0] 1 24638 ->24638 0 hits[0] -> hits[0] 1 33083 ->33083 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qimja ->qimja 0 docs[1] -> docs[1] 1 197 ->197 0 hits[1] -> hits[1] 1 415 ->415

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos