Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuriozitet: Tetė gjėra qė nuk dini pėr marijuanėn - Gazeta Shqip

A jeni tė sigurt se dini gjithēka pėr marijuanėn, pėr historinė dhe pėrdorimin e saj? Mė poshtė do tė gjeni disa kuriozitete tepėr interesante rreth kėsaj droge
- Shtuar 2 ditė mė parė


»39-vjeçari i zhdukur në det, familjarët: Të kërkohet edhe nga ajri - BalkanWeb

TIRANE - Prej 19 prillit vijojnë kërkimet në det për trupin e 39-vjeçarit Gentian Peta, i cili ra nga trageti "Bridge", teksa udhëtonte nga Bari drejt Durrësit. Fa
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Beqaj Barnat kemi lehtesuar procedurat e tenderimit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Hedhja e emigrantit nė det, hetohen drejtuesit e tragetit - Gazeta Shqip

Durrės Reagimi i ekuipazhit nuk ka qenė i shpejtė, ndėrsa disa prej tyre e kanė parė Gentian Petėn kur notonte e kėrkonte ndihmė Vali Qyrfy
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zhdukja e 39-vjeēarit nė det, flet e motra: Ra i gjallė nė ujė, nuk u mor asnjė masė shpėtimi - BalkanWeb

DURRES - Prokuroria dhe policia e Durrėsit kanė nisur hetimin ndaj drejtuesve dhe tė ekuipazhit tė tragetit "Bridge", pas dėshmive nga njė numėr i konsiderueshėm pasagjerėsh, pėr mungesėn e gatishmėri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zhdukja e 39-vjeēarit nė det, motra: Ra i gjallė nė ujė, nuk u mor asnjė masė - BalkanWeb

DURRES - Prokuroria dhe policia e Durrėsit kanė nisur hetimin ndaj drejtuesve dhe tė ekuipazhit tė tragetit "Bridge", pas dėshmive nga njė numėr i konsiderueshėm pasagjerėsh, pėr mungesėn e gatishmėri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hedhja nga trageti 39 vjecari ne depresion pas debimit nga Gjermania - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Durres 19 prill 2014 NOAal-Perditesuar 2145 Burimet e agjencise NOAal jane informuar se 39 vjecari i cili u hodh nga trageti mengjesin e sotem ka qene emigrant
- Shtuar 4 ditė mė parė


»E diela e Pashkėve, fluks emigrantėsh nė Kakavijė, Kapshticė dhe Durrės - Gazeta Shqip

Festa Ata qė punojnė e jetojnė nė Greqi frikėsohen se nė kthim do tė kenė probleme pėr toponimet Sipas emigrantėve, si ēdo vit, autorit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Emigranti hidhet nga trageti, 12 milje larg Portit tė Durrėsit   - Gazeta Shqip

Babai i dy fėmijėve kthehej nga Gjermania, dyshohet depresion Roja bregdetare ka kėrkuar pėr disa orė nė det, por nuk ka mundur tė gjejė trupin e 39-vjeēarit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»39-vjecari hidhet nga trageti i linjes Bari-Durres - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rrėzohet nga trageti, pėrpjekjet pėr shpėtimin e Gentian Petės- VIDEO EKSKLUZIVE - BalkanWeb

DURRĖS-Situata pas ngjarjes sė rėndė qė ndodhi dje, kur njė 39 vjeēar nė rrethana tė panjohura u hodh nga trageti i linjės Bari-Durrės, ėshtė filmuar nga njė udhėtar i tragetit me celular. Pamjet u vu
- Shtuar 4 ditė mė parė»Hidhet njė person ngatrageti i linjės Bari-Durrės - Shqiptarja.com

DURRES – Hidhet njė person nga trageti i linjės Bari-Durrės.Mėsohet se personi qė ėshtė hedhur nga trageti “Bridge” ėshtė i seksit mashkull. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 09.
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ekstradohej nga Italia, hidhet nga trageti nė det 12 milje larg Durrėsit - Ora News

Njė person ėshtė hedhur nga trageti “Bridge” i linjės Durrės-Bari nė momentin kur trageti ka qenė rreth 12 milje larg portit tė Durrėsit. Trageti ishte nisur mbrėmė rreth orės 23
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Durrës, një person hidhet nga trageti, nis operacioni i shpëtimit në det të hapur - BalkanWeb

DURRËS- Një person është hedhur në detin Adriatik teksa udhëtonte me tragetin e linjës Bari-Durrës. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrësit, s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Durrės, hidhet nga trageti nė detKthehej pėr tė festuar Pashkėt - Shqiptarja.com

DURRES – Hidhet njė 37-vjeēar nga trageti i linjės Bari-Durrės me 600 pasagjerė nė bord. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 09.00 tė mėngjesit tė sotėm, rreth 12 milje larg bregdetit tonė. Kapiteni i
- Shtuar 5 ditė mė parė»Po kthehej nga Gjermania, 39-vjeēari hidhet nga trageti 12 milje larg portit VIDEO - Ora News

Njė emigrant shqiptar i cili po kthehej nga Gjermania pėr tė festuar Pashkėt me familjen e tij nė Gjirokastrėr, ėshtė hedhur nga trageti nė det 12 milje larg portit tė Durrėsit. 39- vjeēari
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Durrės, njė person hidhet nga trageti, nis operacioni i shpėtimit nė det tė hapur - BalkanWeb

DURRĖS- Njė person ėshtė hedhur nė detin Adriatik teksa udhėtonte me tragetin e linjės Bari-Durrės. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrėsit, sipas sė cilės mėsohet se udhėtari qė u hodh n
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Durres nje person hidhet nga trageti ne det - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Durres 19 prill 2014 NOAal- Nje person eshte hedhur nga trageti i linjes Bari- Durres rreth 12 milje larg portit te Durresit ne ujerat shqiptarebr br Nga dysh
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4782 ->4782 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bari ->bari 0 docs[0] -> docs[0] 1 4782 ->4782 0 hits[0] -> hits[0] 1 6720 ->6720

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos