Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Barabarta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pashkėt, mesazh Meta e Peleshi:Urojmė gėzuar ditėn e ringjalljes - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Pashkėt, besimtarėt sot nė festė Simbolikat e festės sė Pashkėve TIRANĖ - Kreu i Kuvendit Ilir Me
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Misteri i madh i trurit - BalkanWeb

Sëmundje pa ilaçe. Dhe pikëpyetje pa përgjigje për neuronët, masat e errëta, funksionet… Ja përse organi kryesor është një rebus, që
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nje menyre natyrale per te mposhtur dhimbjen e kokes - News of Albania

Transmetuar me 18042014 - 1654 Mosngrenia e mengjesit ngrenia e tepert e ushqimit konsumimi i duhanit konsumimi i tepert i embelsirave ndotja e ajrit mungesa
- Shtuar 3 ditė mė parė»Reforma e pensioneve, zbardhetrritja e moshės pėr burrat dhe gratė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Sigurim vullnetar pėr pension tė lartė TIRANE- Mosha e pensioneve do tė rritet 3 vjet pėr gratė, p
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Veliaj, studentėve: Mosha e pensionitdo tė rritet me vetėm 2 muaj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ – Reforma nė pensione ėshtė shpjeguar sot nga Ministri i Mirėqėnies Sociale, Er
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Spanjė / Messi Barcelona, dashuri drejt fundit - Ora News

Tre humbje tė njėpasnjėshme, (Atletiko,Granda,Real) kanė bėrė qė pas kaq kohėsh tė “arta” tifozat tė kontestojnė ekipin dhe “yllin” e Barcelonės Lionel Messin. Kilome
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD: Ja si funksionon Rilindja qė i mori jetėn gruas nė Korēė - Gazeta Shqip

Pėrplasja Reagojnė zyrtarėt: Akuzat e pavėrteta. Nė burg na futi Berisha nė 97-n  Selia blu denoncon politikat e qeveris
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Dramat shqipe, jo nė sirtar - Gazeta Shqip

Takimi Mbarėkombėtar i Dramės shqipe mbyllet me disa propozime: data 15 prill tė kthehet nė njė ditė takimi mbarėkombėtar tė pėrvitshėm pėr dramėn shqipe; ngritja e njė sajti, ku tė hidhen tė gjith
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Maldini: Milani duhet të investojë te të rinjtë - BalkanWeb

‘Milani duhet të investojë tek të rinjtë’. Kështu është shprehur gjatë një prononcimi legjenda e Milanit, Paolo Maldini, i cili më tej ka
- Shtuar 6 ditė mė parė


»PD Rilindja coi ne vetevrasje nje grua ne poste kyce persona me precedente penale - News of Albania

Transmetuar me 16042014 - 1159 Laura Vorpsi PUBLICITET Tirane 16 prill 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet zedheneses Laura Vorpsi
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pas vetėvrasjes nė Korēė, PD denoncon 3 emėrime: Rama shkeli ligjin - Ora News

Emėrimet e reja tė qeverisė nė dy institucione nė Korēė janė denoncuar sot nga PD. Zėdhėnėsja Laura Vorpsi tha se nė krye te Drejtorisė sė Metrologjisė ėshtė vendosur ish-kreu i PS nė Korcė
- Shtuar 6 ditė mė parė
»Prokuroria shqiptare pritettė hapė 20 dosje korrupsioni - Shqiptarja.com

TIRANE- Prokuroria e Pėrgjithshme, sipas burimeve nga ky organ, pėrgatitet tė rihapė hetimet pėr disa dosje tė bujshme korrupsioni nė nivel tė lartė, ku bėn pjesė edhe ajo, e mbyllur me vendimin e dhė
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Meta: PD, jo kėrcėnime, tė reflektojė pėr pėrgjegjėsitė - Gazeta Shqip

Publikimi i SMS-sė sė Tahirit, Meta: PD-ja tė heqė dorė nga politika e vrimės sė ēelėsit Ilia Kareli - Dua tė shpreh
- Shtuar 7 ditė mė parė


»230 mln euro dem Prokuroria pritet te rihape hetimet per Bashen - Shekulli

brbrProkuroria e Pergjithshme sipas burimeve nga ky organ pergatitet te rihape hetimet per disa dosje te bujshme korrupsioni ne nivel te larte ku ben pjese edhe ajo e mbyllur me vendimin e dhene nga a
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Reforma Territoriale, Meta: Mazhoranca tolerante, opozita bėri zgjedhjen qė deshi - BalkanWeb

TIRANĖ- Kryetari i Kuvendit dhe njėherazi kreu i LSI, Ilir Meta komentoi sot vendimin e opozitės mbi punėn e qeverisė pėr reformėn territoriale. Ndėrsa po sot, kreu i D, Lulzim Basha deklaroi se n
- Shtuar 1 javė mė parė


»Reforma territoriale, Basha: Nėse ska konsensus, protesta, Meta: Lėri kėrcėnimet - Ora News

Nėse nuk garantohet konsensusi pėr reformėn territoriale, atėhere protesta nė rrugė e sheshe, ėshtė e vetmja zgjidhje qė na lė mazhoranca. Kjo ėshtė deklarata e liderit tė opozitės, Lulzim B
- Shtuar 1 javė mė parė


»SMS-ja, Meta: PD i vuri njė medalje nė gjoks Tahirit, iku koha e politikės pėrmes vrimės sė ēelėsit - Ora News

Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim mbrojti sot ministrin e Brendshėm Saimir Tahiri, ndėrsa ironizoi PD, duke thėnė se me zbulimin e sms-sė nė komisionin hetimor pėr lėvizjet nė polici Pa d
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6730 ->6730 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 barabarta ->barabarta 0 docs[0] -> docs[0] 1 6730 ->6730 0 hits[0] -> hits[0] 1 8096 ->8096

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos