Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Banka Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rritet diga ne liqenin e Mavroves - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Mazhoranca miraton dy projektligje PD smerr pjese ne votim - News of Albania

Transmetuar me 10042014 - 2107 Seanca parlamentare PUBLICITET Tirane 10 prill 2014 NOAal- Kuvendi i Shqiperise u mblodh ne seance plen
- Shtuar 1 javė mė parė


»BB sperjashton rritjen e cmimit te energjise - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»INSTAT 2013 rritja ekonomike vetem 04 - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»ERE mimi i energjise drejt rritjes - Vizion Plus

brbrTe gjithe qytetaret shqiptare do te paguajne tarifa te reja per energjine elektrike pas muajit qershor te ketij viti Konfirmimi vjen nga vete kryetari i Entit Rregullator te Energjise Petrit Ahmet
- Shtuar 5 javė mė parė


»Raporti i FMN dhe BB per bankat shqiptare - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjiknuri Nuk ka nje plan per energjine e rinovueshme - News of Albania

Tirane 11 mars 2014 NOAal- Ministri i Energjetikes Damian Gjiknuri ka raportuar sot ne mbledhjen e Komisionit te Veprimtarise Prodhuese ku eshte diskutuara shtyrja e ligjit per energjine e rinovueshme
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Borxh per te shlyer borxhet marreveshje ne kohen e duhur per Shqiperine - News of Albania

Nga Edison KuraniIndependent Balkan News Agencybr br Bordi i Fondit Monetar Nderkombetar miratoi nje marreveshje kredie 457 milione dollareshe me Qeverine Shqiptare Kjo eshte nje kredi me terma me t
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Cani Marreveshja me FMN-ne reduktim borxhit - Vizion Plus

brbr350 milione dollare do te shkojne gjate 2014-es per te paguar detyrimet qe shteti i ka biznesit ne vend ky ka qene premtimi qe beri ministri i Financave gjate nje konference per shtyp pas miratimi
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Bordi Ekzekutiv i FMN-se jep 331 milione euro per Shqiperine - News of Albania

Tirane 28 Shkurt 2014 NOAal - Fondi Monetar Nderkombetar FMN miratoi sot marreveshjen qe i jep Shqiperise fondin prej 331 milione euroshbr br Burime zyrtare nga FMN konfirmuan per noaal se Bordi Ekz
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Fier pompat e ujesjellesit nuk funksionojne - Top Channel

Një investim prej 4.2 milionë dollarë për ujësjellësin e Fierit ka rezultuar jorezultativ për shkak se pompat e reja të instaluara nuk kanë fuqinë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Vendimi per shyerjen e borxheve ndaj biznesit botohet ne fletoren zyrtare - ATSH

SSSAbrASS brbrTIRANE 22 ShkurtATSH- Pas botimit ne fletoren zyrtare hyn ne fuqi vendimi per miratimin e strategjise se shlyerjes se detyrimeve ndaj biznesit Kjo strategji percakton rrugen qe do te ndj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ekon-BB Ekonomia shqiptare do te rritet 21 gjate vitit 2014 - ATSH

p classwp-caption-textBanka Boterorebrbr brbrTIRANE 22 Shkurt ATSH-EXhajanka-Banka Boterore ne raportin e Janarit te titulluar Perspektivat Ekonomike Globale parashikon qe ekonomia shqiptare te rritet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ndizet fryma e protestave, Aleanca kundėr Devijimit tė Lumenjve sėrish nė sheshin para Piramidės nė Tiranė - Gazeta 55

15-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSKundër projekteve për Radikën dhe VjosënMesazhin e kane per qeverine.Besojne se per ceshtje te kesaj rendesie duhet degjuar edhe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Borxhet si do te shlyhen 720 milion - Vizion Plus

brbrQeveria parashikon qe per nje periudhe tre vjecare te shlyeje te gjithe borxhet e prapambetura qe ka ndaj bizneseve dhe individeve Kesti i pare i shlyerjes pritet te nise ne muajin mars kohe kur q
- Shtuar 3 muaj mė parė


»SHBA rimekembet ekonomia - Top Channel

Banka Qendrore Amerikane i dha votëbesimin e saj ekonomisë amerikane pas përmirësimeve të fundit, duke thënë se nuk ka më nevojë për stimulimet qeveri
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Reforme ligjore ne SHISH - Vizion Plus

brbrMazhoranca do te ndryshoje ligjin per Sherbimin Informativ Shteteror Reforma eshte paralajmeruar nga kryeministri Edi Rama ne seance plenare gjate debateve per situaten e rendit dhe sigurise ne ve
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Parlament perplasje per situaten e krimit - Vizion Plus

brbrParlamenti i sotem ka nisur qe ne oren 1000 me diskutime per nje konvente per sigurine ne pune por dhe njehere seanca u dominua nga debati per ceshtje jashte rendit te dites nderkohe qe protagonis
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Eksportet rekord historik - Top Channel

Eksportet kanë arritur një tjetër rekord historik duke shënuar vitin e kaluar kuotën 246.3 miliardë lekë. Sipas Institutit të Statistikave kra
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Radika flet Gruevski Nese projekti merr OK e Bankes Boterore do behet - News of Albania

Transmetuar me 27012014 - 0047 Kryeministri i ish Republikes Jugosllave te Maqedonise Nikolla Gruevski Projekti i Fushes se Lukoves dh
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1156 ->1156 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 banka ->banka 0 docs[0] -> docs[0] 1 19590 ->19590 0 hits[0] -> hits[0] 1 36845 ->36845 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7798 ->7798 0 hits[1] -> hits[1] 1 11566 ->11566

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos