Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ballshit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Një shpikje e shëmtuar shqiptare! - BalkanWeb

Të mbyllësh stadiumet, siç ngjet tek ne, kur ato duhet t’u shërbejnë spektatorëve, kjo nuk mund të quhet veçse një shpikje e shëmtuar shqipt
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Proteste e naftetareve te Ballshit - Top Channel

Naftëtarët e Ballshit kanë protestuar ndaj kompanisë ARMO pasi rrezikojnë largimin nga puna tani që drejtuesit e saj kanë shpallur falimentin. Punon
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fier, punėtorėt e rafinerisė sė naftės protestė pėr pagat dhe kushtet e punės - Ora News

1400 punėtorė tė rafinerisė sė naftės nė qytetin e Fierit dhe te Ballshit protestuan mėngjesin e sė enjtes pėr plotėsimin e kėrkesave tė tyre. Ata kėrkojnė marrjen e pagės sė prapambetur pre
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shefi i burgut grek: Unė e torturova Ilia Karelin - Gazeta Shqip

Pasi pranon krimin, gardiani Harris Konsolidis tenton vetėvrasjen
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fier, plazhi i Semanit vazhdon indotur,Ndreka:Situata do ndryshojë  - Shqiptarja.com

FIER - Vija e bregdetare e plazhit të Semanit në Fier prej kohësh është pushtuar nga mbetjet. Kjo situatë bëhet edhe më evidente, teksa sezoni turisti
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fier, plazhi i Semanit vazhdon indotur,Ndreka:Situata do ndryshojė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER - Vija e bregdetare e plazhit tė Semanit nė Fier prej kohėsh ėshtė pushtuar nga mbetjet
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrapi: Në Korçë, sfida më e vështirë e Tiranës - BalkanWeb

Vllaznia, Flamurtari apo Besa? Mjafton që Tirana të lërë pas në renditje të paktën njërën nga këto skuadra për të siguruar mbijetesën n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ballsh,banorėt mbrojnė godinėnpėrleshen me FNSH e INUK - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit 22 mars/ Banorėt pėrleshen me forcat e INUK MALLAKASTĖR - Tjetėr pėrplasje mes banorėve tė fshati
- Shtuar 4 javė mė parė


»Denoncimi i Fiks Fare, Prokuroria nis hetimet pėr naftėn me squfur - Gazeta Shqip

Fier Policia deklaroi se dėrgoi pėr ndjekje penale kompaninė Deveron Oil sh.a., dyshime pėr mashtrim Edmond Hoxhaj
- Shtuar 4 javė mė parė


»As e re dhe as e papritur... - BalkanWeb

Dhuna e javës së shkuar në futbollin tonë, nuk ndodhte për herë të parë. Prej kohësh, ajo është kthyer në një dukuri të zakonshme,
- Shtuar 5 javė mė parė


»Policia lë në gjendje të lirë Besnik Kapllanajn - BalkanWeb

Ish-presidenti i klubit të Bylisit, Besnik Kapllanaj, i cili u dorëzua në polici për ngjarjen në stadiumin e Ballshit, ku goditi delegatin e ndeshjes Bylis-Laçi, i dor&
- Shtuar 5 javė mė parė»Disiplina perjashton Bylisin Kapllanaj non grata - Vizion Plus

brbrKomisioni i disiplines prane Federates Shqiptare te Futbollit perjashtoi Bylisin e Ballshit nga superliga duke e zbritur nje kategori me poshte ndersa presidenti i tij Besnik Kapllanaj u perjashtu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Dorehiqet Presidenti i Bylisit - Top Channel

Presidenti i Bylisit Besnik Kapllanaj ka dhënë dorëheqjen nga klubi dhe ka deklaruar se do të paraqitet të polici. Shkak është bërë incide
- Shtuar 1 muaj mė parė»Nafta pa standarde shteti inekzistent - Top Channel

Skandali me naftën e armos, që po shitet në tregun vendas duke kërcënuar seriozisht shëndetin e qytetarëve është një fenomen i vjetër që va
- Shtuar 1 muaj mė parė»Skandali me naften e quotArmoquot-s - Top Channel

Nafta që del nga "Armo" ka përqindje squfuri disa herë më të lartë se sa norma që parashikon ligji. Emisioni investigativ "Fiks-Fare&
- Shtuar 1 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1060 ->1060 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ballshit ->ballshit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1060 ->1060 0 hits[0] -> hits[0] 1 1680 ->1680

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos