Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Autoriteti Rrugor Shqiptar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Autoriteti Rrugor: Të gjitha akset rrugore në vend janë të kalueshme - BalkanWeb

TIRANE - Autoriteti Rrugor Shqiptar informon qytetarët se të gjitha akset rrugore në vend janë të kalueshme, ndërsa vazhdon puna për pastrimin e rrugëve nga res
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hetime për shkatërruesite rrugës së aksidenteve - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjykata e Tiranës urdhëron prokurorinë të rihetojë një kallëzim penal të depozituar nga Autoriteti Rrugor Shqiptar, lidhur me shkatërimin e segmeti
- Shtuar 3 javė mė parė


»Hetime pėr shkatėrruesite rrugės sė aksidenteve - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjykata e Tiranės urdhėron prokurorinė tė rihetojė njė kallėzim penal tė depozituar nga Autoriteti Rrugor Shqiptar, lidhur me shkatėrimin e segmetit rrugor Tiranė-Maminas, qė konsiderohet si s
- Shtuar 3 javė mė parė»Haxhinasto: Për çdo 1 kilometërrrugë ka 1 ndërhyrje të paligjshme - Shqiptarja.com

TIRANE- Ka mbi 3500 ndërhyrje të paligjshme në rrugët, që administrohen nga Autoriteti Rrugor Shqiptar. Masat e ndëshkimit për të gjithë këto ndë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Bashkëpunimi si alternativë suksesi - BalkanWeb

Industria e sigurimeve në përmbushje të funksionit të saj publik është në partneritet të plotë me institucionet e shtetit shqiptar dhe ka një qasje t&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Borxhet e rrugėve, kompanitė qė do tė paguhen tė parat - Gazeta Shqip

Shlyerja Qeveria bėn gati listėn me 11 subjekte qė do tė marrin 1 miliard lekė Menjėherė pas miratimit tė huas prej 330 milionė eurosh nga Fondi Monetar Ndėrkombėtar, Au
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gati lista me faturat e papaguara të 11 kompanive që kanë kryer punë publike - BalkanWeb

TIRANE - Autoriteti Rrugor Shqiptar ka përgatitur listën e kompanive që nuk kanë marrë paratë për punët e kryera në vepra publike dhe që do të sh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gati lista me faturat e papaguara tė 11 kompanive qė kanė kryer punė publike - BalkanWeb

TIRANE - Autoriteti Rrugor Shqiptar ka pėrgatitur listėn e kompanive qė nuk kanė marrė paratė pėr punėt e kryera nė vepra publike dhe qė do tė shlyhen, pas lėvrimit tė kėstit tė parė tė kredisė nga Fo
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zhvillimi i munguar i tregut të sigurimeve - BalkanWeb

Në Shqipëri tregu i sigurimeve në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto është 0.69%, shifër kjo që në vendet e BE-së është mbi 8,5%, në
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Aksidentet, Bashkia e Tiranėsme 10 njolla tė zeza, ja zonat - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Janė 143 njolla tė zeza nė tė gjitha akset rrugore tė rrugėve tė Shqipėrisė, sipas tė dhėnave tė organeve tė Transporit.Njollat e zeza janė zona nė rrugė, tek tė cilat ekziston njė mu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ja harta e 105 'pikave tė zeza' nėsegmentet kombėtare rrugore - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ndalohet furgonat, 10 ditė burg shoferėve tė dehur TIRANE- Nė rrjetin e rrugėve kombėtare, sipas statistikave tė organeve t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sherifi i Notinghamit dhe policia - BalkanWeb

Legjenda e Robin Hood është nga më të njohurat në të gjithë rruzullin tokësor. Përtej gojëdhënës që njohim në realizimet e ndryshm
- Shtuar 3 muaj mė parė


»POLICIA E SHTETIT ĖSHTĖ FYTYRA E SHTETIT - Gazeta Shqip

ARTAN MULLAJ
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Berisha: Gati pėr betejė. Rama:S'do t'ju kursej pėr tė pabėrat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Berisha i flet Ramės nė greqisht: Pėrkthe, Anastas! Fjala e plotė nė Kuvend e Kryeministrit Edi Rama Fjala e plotė e ish-Kryeministrit Sali Berisha /FOTO Replikat dhe bat
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Braēe: Do zhbėjmė korrupsioninPatozi:Dita e qeverisė me 2 koka - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Seanca maratone e nisur ne 10:30 /FOTO Sequi: Besim tek Meta, nxit debatin konstruktiv Basha nė grupin PD: Konsensus pėr reformat nė BE PD skenar kundėr Ramės nė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»50 mln USD dėme nga administrataKLSH ēon 18 kallzime nė prokurori  - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Tranzicioni politik si mungesë qytetarie - BalkanWeb

Periudha e kalimit të pushtetit politik nga të djathtët që humbën më 23 qershor tek koalicioni i majtë fi tues, po krijon një model të ri tranzicioni n&eum
- Shtuar 9 muaj mė parė


»"Rilindja" si dimensionim socialdemokrat i realitetit! - BalkanWeb

Beteja elektorale përfundoi. Të gjithë jemi fitues. Realizuam zgjedhje të lira dhe të ndershme. Pritet një dorëzim i pushtetit me rregulla dhe me dokumentacion, me b
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Tejkaloi shpejtësinë në Zvicër, hetohet deri në Tiranë - IndeksiOnline

Lëvizja tej normave të shpejtësisë së lejuar të një automjeti me targa shqiptare në një nga rrugët e Gjenevës në Zvicër, ka “n
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 95 ->95 0 total_found -> total_found 1 95 ->95 0 time -> time 1 0.011 ->0.011 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 autoriteti ->autoriteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 6553 ->6553 0 hits[0] -> hits[0] 1 9573 ->9573 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rrugor ->rrugor 0 docs[1] -> docs[1] 1 18946 ->18946 0 hits[1] -> hits[1] 1 31728 ->31728 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shqiptar ->shqiptar 0 docs[2] -> docs[2] 1 204585 ->204585 0 hits[2] -> hits[2] 1 523554 ->523554

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos