Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Champions sonte gjysmefinalja Atletico Madrid-Chelsea - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 ditė mė parė



»Yaya Toure Ne futboll ka racizem - News of Albania

Nuk konsiderohem nder futbollistet me te mire ne bote vetem pasi jam afrikan Fjale te ashpra dhe te drejteperdrejta Yaya Toure nuk i bie rrotull e rrotull i perdor fjalet si nje thike per te arritur n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Atletiko Madrid drejt titullit - Vizion Plus

brbrAtletikos se Madridit i mbeten edhe 4 ndeshje deri ne fitimin e mundshem te titullit kampion numer 10 ne historine e kampionatit spanjoll Los Kolchoneros kane mundur 2 me 0 Elchen ne sfiden hapese
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Messi jo me i paprekshem te Barca mendojne shitjen - News of Albania

Tashme nuk eshte me nje tabu qe te Barcelona te flitet per shitje te mundshme te Lionel Messit citon Supersportbr br Ne javet e fundit ne hierarkine e blaugranave eshte diskutuar dhe nuk do te shiko
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Sabella Argjentina pershtatet edhe pa Messin - News of Albania

Leo Messi eshte i pazevendesueshem per cdo skuader ku luan por ne mungese te tij kombetarja argjentinase eshte gjithsesi ne gjendje qe te pershtatet nese do te jete e nevojshmebr br Keshtu deklaroi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rita Ora zhvesh ne skene Zac Efron - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė



»Ancelotti Bayerni favorit por ne jemi Reali - News of Albania

Edhe pse u shfaq ne konferencen e zakonshme per shtyp per te folur per ndeshjen radhes ndaj Almerias ne kampionat vemendja e Carlo e Ancelottit ishte e gjitha te shorti i gjysmefinaleve te Champions L
- Shtuar 2 javė mė parė


»Brazil vjedhje ne transmetim te drejtperdrejte - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ēudia: Si u bė Nigeria ekonomia mė e madhe e Afrikės brenda natės - Gazeta Shqip

E ricilėsuar si ekonomia mė e madhe e Afrikės, Nigeria po pėrballet me dy kontraste tė mėdha: varfėrinė reale dhe pasurinė statistikore Uri Friedman
- Shtuar 2 javė mė parė


»Madonna krenohet mĆ« vajzĆ«n e saj - News of Albania

Transmetuar më 08.04.2014 - 08:56 ā€œĆ‹shtĆ« njĆ« talente e shkĆ«lqyer...jam shumĆ« krenareā€. Me kĆ«tĆ« fjali Madonna ka shpĆ«rndarĆ« disa foto tĆ« vaj
- Shtuar 3 javė mė parė


»A ia vlen tė mbarosh njė universitet? - Gazeta Shqip

Tė zhytur nė borxhe studentore, shumė prej atyre qė mbarojnė universitetin e gjejnė veten nė anėn e gabuar tė tregut, ku mbizotėron shprehja se ato qė plotėsojnė shpirtin, nuk e trash
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kareli u rrah nga 4 ish-komandoSot nis gjyqi pėr 15 gardianė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Avokatja greke e Popullit letėr Totozanit: Rast alarmant Dėshmia e tė burgosurit: U dha urdhėr pėr vrasjen e Karelit /VIDEO Grekėt fshehėn videon e torturave Athina pra
- Shtuar 3 javė mė parė


»Torturuan pėr vdekje Ilia Karelin, sot gjyqi pėr gardianėt, pritet tė kėrkojnė falje - Ora News

Tetė thirrjet e para pėr kėrkim falje nga 15 tė tilla nė total janė paraqitur nė burgun Nigrita tė Serres nga prokurori Gjeorgji Toutonutzi pėr 15 gardianėt e akuzuar pėr dhunim nė bashkėpunim tė s
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kaka, blerja mė e dėshtuar nė historinė e futbollit - Ora News

Milan dhe Inter zėnė vendin e parė pėrsa i pėrket shitjeve duke qėnė klubet qė kanė pėrfituar mė shumė, ndėrkohė qė nė fund renditen Real Madridi, Barcelona dhe Chelsea si skuadrat qė kanė shpenzua
- Shtuar 3 javė mė parė


»Skandali politik nė Greqi, Samaras: Kriminelėt, jo rregullatorė tė politikės - Ora News

Nuk do tė lejoj kurrė qė njė organizatė kriminale tė bėhet rregullator i jetės tonė politike. Keshtu ka deklaruar kryeministri i Greqise, Antonis Samaras, ne lidhje me viden e publikuar nga perfaqe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kareli u rrah nga 4 ish-komandonesėr nis gjyqi pėr 15 gardianė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Avokatja greke e Popullit letėr Totozanit: Rast alarmant Dėshmia e tė burgosurit: U dha urdhėr pėr vrasjen e Karelit /VIDEO Grekėt fshehėn videon e torturave Athina pranon
- Shtuar 3 javė mė parė


»Amnesty International Racizem ne policine greke - Vizion Plus

brbrPak dite pas vrasjes se Kudret Kumes ne burgun e Nigritas ne Greqi dhe perfundimeve te autopsise qe vertetuan se vdekja e tij erdhi si pasoje e dhunes se ushtruar nga policet greke vjen edhe nje r
- Shtuar 4 javė mė parė



< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2289 ->2289 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arte ->arte 0 docs[0] -> docs[0] 1 2289 ->2289 0 hits[0] -> hits[0] 1 3179 ->3179

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos