Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Shk"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»RTSH INSTITUCION I NDIHMĖS SOCIALE - Gazeta Shqip

ARTAN MULLAJ
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Josif Papagjoni: Akademia e Shkencave, nga tempull dijeje, në pension për pleq - BalkanWeb

- Zot, - iu lut një katundar prej Shqipërie të plotpushtetshmit, - më jep një lopë të ushqej fëmijët. Dhe Zoti ia dha. Pastaj pyeti katundarin e dytë
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vartėsit e Tahirit: SMS-tė qė kėmbejmė me ministrin - BalkanWeb

TIRANE-Disa nga drejtuesit e lartė tė Policisė deklaruan pėr "GSH" se ata shkėmbejnė shpesh SMS me ministrin Tahiri pėr ēėshtje pune. Megjithatė, tė paktėn 3 prej tyre thanė se nuk e kishin marrė mesa
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vartėsit e Tahirit: SMS-tė qė kėmbejmė me ministrin, ja ēfarė na shkruan - BalkanWeb

TIRANE-Disa nga drejtuesit e lartė tė Policisė deklaruan pėr "GSH" se ata shkėmbejnė shpesh SMS me ministrin Tahiri pėr ēėshtje pune. Megjithatė, tė paktėn 3 prej tyre thanė se nuk e kishin marrė mesa
- Shtuar 1 javė mė parė


»Noka: Rama mesazh ministrit “mendo ku ke gabuar”, Tahiri: Turp qė bini nė kėto nivele - BalkanWeb

TIRANE- Njė mesazh telefonik, i bėrė publik nga ish-ministri i Brendshėm Flamur Noka, i cili pretendon se ėshtė nisur nga kryeministri Rama nė drejtim tė ministrit Tahiri, ka ngjallur debate tė forta
- Shtuar 1 javė mė parė


»Incidentet, FSHF ndėshkon Skėnderbeun dhe Tiranė, ndeshje pa tifoza - BalkanWeb

TIRANE - Komisioni i Disiplinės ka vendosur qė Skėnderbeu tė dėnohet me njė ndeshje pa tifozė. Ndėrkohė edhe skuadra e Tiranės do tė luajė pa spektatorė nė ndeshjen me Lushnjen. Pėr tė dyja kė
- Shtuar 2 javė mė parė»Totozani: Dhuna ndaj Ilia Karelit ēnjerėzore, por jo rasti i vetėm - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Sot, gjyqi ndaj 15 gardianėve nė Greqi POGRADEC - Avokati i Popullit Igli Totozani tha se dhuna e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fate Velaj: Eqrem Vlora kuisling? Me këtë merret historia - BalkanWeb

TIRANE - Një foto e Ismail Qemalit,një pikturë e së bijës, Helenës, dhuratë për 50-vjetorin. Më tutje, tri fotografi nga Vlora, nga cikli "Saga e familjes
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fate Velaj: Edi e Linda, harmoni tė pėrbashkėt, fantastike qė do tė kenė trashėgimtar - BalkanWeb

TIRANE - Njė foto e Ismail Qemalit,njė pikturė e sė bijės, Helenės, dhuratė pėr 50-vjetorin. Mė tutje, tri fotografi nga Vlora, nga cikli "Saga e familjes sė peshkatarėve" pėrkndruall tyre, imazhe tė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kundėr Admirali dhe Kundėr Presidenti - Tema


- Shtuar 4 javė mė parė


»Ekspozohet historia e Francës,nga Republika e 3-të deri në 1968-n - Shqiptarja.com

TIRANE- Ekspozita “Historia e Francës e treguar përmes publicitetit” është çelur mbrëmë në Galerinë Kombëtare të Arteve ku janë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Zaganjori vizitė studimore nė Luksemburg, takon Presidentin e Gjykatės Evropiane tė Drejtėsisė - Ora News

Qė prej 24 marsit, njė delegacion i Gjykatės sė Lartė tė Republikės sė Shqipėrisė, kryesuar nga Kryetari i Gjykatės sė Lartė, Xhezair Zaganjori, po viziton Luksemburgun nė kuadėr tė njė vizite stud
- Shtuar 4 javė mė parė


»Hervin Ēuli: Pse e largova vetennga bordi i Teatrit Kombėtar - Shqiptarja.com

TIRANE- Ligji pėr Teatrin parashikon qė “drejtori vetėm e organizon mbledhjen e bordit, por nė fakt nuk ėshtė anėtar i bordit”. Kėshtu shprehet drejtori i Teatrit Kombėtar, Hervin Ēuli, pė
- Shtuar 5 javė mė parė»Shqip 1914 - Nje shekull me pas - Top Channel

Midis festimeve shumëngjyrëshe të Ditës së Verës, një prej evenimenteve që tërhoqi vëmendjen e publikut ishte ekspozita “Takim Botësh&rdquo
- Shtuar 1 muaj mė parė»Rektori i Universitetit Shkodrės: Ja sfidat e arsimit e tė lartė - Tirana Observer

Intervistoi: Fran Gjoka
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pėrgjimi, Visho Ajazi kontrolltelefonave tė ministrave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Kom. i Sigurisė kėrkon informacion TIRANE- Telefonat e ministrave tė kabinetit qeveritar tė drejtuar nga Edi Rama, vi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nishani do tė mbledhė Kėshillin eSigurimit mė 11 mars, axhenda - Shqiptarja.com

TIRANE- Presidenti Bujar Nishanim mė 11 mars ka thirrur mbledhjen e Kėshillit tė Sigurimit Kombėtar pėr shkak tė situatės nė vend, qė ėshtė e rėnduar nga krimi si dhe pėrplasjet politike nė prag tė ve
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1467 ->1467 0 time -> time 1 0.028 ->0.028 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 10856 ->10856 0 hits[0] -> hits[0] 1 16540 ->16540 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shk ->shk 0 docs[1] -> docs[1] 1 70535 ->70535 0 hits[1] -> hits[1] 1 103782 ->103782

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos