Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Lame"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama për fundjavë në Korçë"Pashkë" dhe leje legalizimi - Shqiptarja.com

TIRANE- Kryeministri Edi Rama do të jetë këtë fundjavë në qytetin juglindor të Korçës ku do të kalojë festën e pashkëve të krish
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Legalizimet zbresin ne Korccedile - Top Channel

Kryeministri Edi Rama, kreu i ALUIZNI-t, përfaqësues të kabinetit qeveritar dhe kreu i ALUIZNI-t Artan Lame u ndalën në Korçë në kuadër të shpë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Legalizimet, Rama nė Korēė: Paguani dritat tė keni ulje - Ora News

ALUIZNI do i shėrbejė qytetarėve, nė rolin e njė asisteni familjarė. Ka siguruar nė kėtė mėnyre kryeministri, Edi Rama se titujt e pronėsisė do tė merren nga tė gjithė, pa pėrjashtime. Gjatė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Legalizimet falas realitet - Top Channel

Kryeministri Edi Rama theksoi në Korçë se qeveria do të ndryshojë balancat e krijuara në procesin e legalizimeve, duke përmbysur raportin e zhdrejtë aktual&nb
- Shtuar 2 ditė mė parė»Sondazhi, mbi 65% nuk besojnė se Legalizimet mbyllen brenda mandatit tė parė qeverisės - BalkanWeb

TIRANĖ-Procesi i legalizimit i nisur nga qeveria ‘Rama’ nuk besohet se do tė mbyllet brenda mandatit tė parė qeverisės. Mbi 65% e votuesve janė shprehur nė sondazhin online nė BalkanWeb &l
- Shtuar 7 ditė mė parė»Rama ndan tapitė: Jo mė ndėrtime pa leje - Gazeta Shqip

Kryeministri shpėrndan certifikata pronėsie nė qytetin e Vlorės Rama Ata qė mė pas do tė guxojnė tė vėnė njė tullė pa leje, do tė ndiqen penalisht
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama shperndan tituj pronesie Abuzime ne Vlore legalizime korruptive - News of Albania

Transmetuar me 12042014 - 1311 PUBLICITET Vlore 12 prill 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka shperndare tituj pronesie ne qytetin e V
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama tituj pronėsie falas nė Vlorė: ALUIZNI i djeshėm i zuri ajrin me korrupsion - Ora News

Edhe kjo e shtunė kryeministrin, Edi Rama, e ka gjetur nė zonėn e tij elektorale, qytetin bregdetar tė Vlorės.  Praditen e sotme ai shpėrndau tituj pronėsie falas, pėr ata qė kanė ngritur shtėpi ba
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama ndan tituj pronėsie nė Vlorė: Ndiqet penalisht kush vendos edhe njė tullė pa leje - BalkanWeb

VLORE- Kryetari i qeverisė, Edi Rama shpėrndau paraditen e sotme tituj pronėsie falas, pėr ata qė kanė ngritur shtėpi banimi pa leje. Gjatė fjalės sė mbajtur nė kėtė aktivitet, Rama theksoi se ky proc
- Shtuar 1 javė mė parė»Rama ne Vlore Abuzime me legalizimet - Vizion Plus

brbrAbuzimet me procesin e legalizimeve me shume se kudo jane bere ne zonat bregdetare Per kryeministrin Rama ajo qe ka ndodhur me ndertimet ne bregdetin e Vlores ku jane legalizuar godina qe e kane s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tapi dhe nė Vlorė, Rama: Ndjekjepenale kujdo qė vė 1 tullė pa leje - Shqiptarja.com

VLORE -  Qeveria paralajmėron se do tė marrė masa penale pėr tė gjithė ata qė do tė ndėrtojnė pa leje, pėr t’i dhėnė kėshtu fund katraurės sė ndėrtimeve vend e pavend . Kjo u bė e ditur nga krye
- Shtuar 1 javė mė parė


»Legalizimet Rama Fund shkaterrimit - Top Channel

“Shpërndarja e titujve të pronësisë falas do t’i japë fund historisë së tmerrshme të zvarritjeve dhe korrupsionit që ka zgjatur për vite m
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama nė Durrės: Fund epokės sė Shaban tapive - Gazeta Shqip

Kryeministri vijoi shpėrndarjen e tapive dhe rishpjegoi procesin Shoqėruesit - Nė procesin e dhėnies sė tap
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama Po mbajme premtimin per legalizimet falas - Top Channel

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i ALUIZNI-t Artan Lame, në një takim me banorët e zonës së ish-Kënetës në Durrës dorëzuan disa dokumenta pronësie
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shehi, kundėr legalizimeve falas: Propagandė e qeverisė - Gazeta Shqip

Kreu i LZHK-sė, kundėr projektit tė Ramės pėr legalizimin e banesave informale pa pagesė Premtimi - Njė javė mė parė,
- Shtuar 3 javė mė parė


»Legalizimet, Kreu i ALUIZNI-t: Do ketė dhe nga ata qė do mbeten tė pakėnaqur - BalkanWeb

TIRANĖ- Legalizimet falas ishin njė ndėr premtimet e kryeministrit Edi Rama nė fushatė elektorale. Gjashtė muaj pas ardhjes nė pushtet, qeveria ka bėrė publik projektin e saj. Cfarė do tė jetė falas d
- Shtuar 3 javė mė parė


»Legalizimet, Lame: Ndėrtimet pas vitit 2009 nė tokė-shtet do tė shemben - BalkanWeb

TIRANĖ- Legalizimet falas ishin njė ndėr premtimet e kryeministrit Edi Rama nė fushatė elektorale. Gjashtė muaj pas ardhjes nė pushtet, qeveria ka bėrė publik projektin e saj. Cfarė do tė jetė falas d
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 991 ->991 0 total_found -> total_found 1 991 ->991 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 10856 ->10856 0 hits[0] -> hits[0] 1 16540 ->16540 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lame ->lame 0 docs[1] -> docs[1] 1 2060 ->2060 0 hits[1] -> hits[1] 1 3582 ->3582

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos