Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Argjentina"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»​Mërkiç: Vatikani s'ka ndërmendtë njohë pavarësinë e Kosovës - Shqiptarja.com

Shefi i diplomacisë serbe, Ivan Mërkiç tha se Beogradi së shpejti do të vizitojë një zyrtar të lartë të Selisë së Shenjtë, e cila sip
- Shtuar 4 ditė mė parė


»JU FTOJME NE TIRANE - Tirana Observer

(Tirana pėr turistėt) Nga Abdyl Bakiu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Sabella Argjentina pershtatet edhe pa Messin - News of Albania

Leo Messi eshte i pazevendesueshem per cdo skuader ku luan por ne mungese te tij kombetarja argjentinase eshte gjithsesi ne gjendje qe te pershtatet nese do te jete e nevojshmebr br Keshtu deklaroi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Cila ėshtė gjendja aktuale e skuadrave favorite kur dhe pak javė na ndajnė nga starti i botėrorit - Ora News

Edhe 7 javė na ndaj nga starti i evenimentit mė tė madh tė futbollit botėror. Nė nje kompeticion tė tillė surprizat janė gjithmonė prezente ku shpesh herė parashikimet nuk godasin nė shenjė, gjiths
- Shtuar 2 javė mė parė


»Renditja e FIFA-s Shqiperia zbret e 70-ta - Top Channel

FIFA ka publikuar renditjen e re të muajit Prill, ku Europa duket se ka zënë 3 vendet më të larta, pasi Portugalia është ngjitur pas shpinës së Spanjë
- Shtuar 2 javė mė parė


»FIFA: Klasifikimi kryesohet nga Spanja, Portugalia në vendin e tretë - BalkanWeb

Portugalia, pa luajtur, ka hyre ne podiumin e klasifikimit te FIFA-s, nderkohe qe Argjentina, ish-numri 3, ka zbritur ne vendin e 6-te, sipas publikimit te te enjtes. Klasifikimi i FIFA-s i 10 pri
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shqipëria zbret për 16 vende, tani e 70-ta - IndeksiOnline

Është publikuar ranglista zyrtare e FIFA-s për muajin Mars , ku kombëtarja shqiptare ka humbur hiq më pak se 16 vende dhe tani ka kaluar nga pozita e 54 në at&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Venezuelë, Maduro bie dakord për bisedime me opozitën - BalkanWeb

CARACAS-Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro pritet të takohet sot me drejtuesit e opozitës për herë të parë që nga fillimi i protestave anti-qeveritare q&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»A po rikthehet Argjentina Ramosaj? - IndeksiOnline

Ka filluar për së mbari punën në karrierën muzikore dhe për një kohë të shkurtër arriti të radhitet tek emrat më të denjë
- Shtuar 4 javė mė parė


»12 destinacionet pĆ«r muajin e mjaltit pĆ«r Ƨiftet gay - News of Albania

Transmetuar më 01.04.2014 - 22:00 Martesat e sĆ« njĆ«jtĆ«s gjini tashmĆ« janĆ« legalizuar nĆ« shumĆ« vende tĆ« botĆ«s, pĆ«rfshirĆ« BritaninĆ« e Madhe.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ja të gjitha fanelat e "Brazili 2014" - IndeksiOnline

Të gjithë përfaqësueset që do të marrin pjesë në Kampionatin Botëror "Brazili 2014" tashmë i kanë dërguar të gjitha m
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ronaldo Ne Boteror pa presion - Top Channel

Në një intervistë të dhënë për një revistë portugeze, Cristiano Ronaldo theksoi se kombëtarja e tij do të udhëtojë në Brazil pa pr
- Shtuar 4 javė mė parė


»OKB: Aneksimi i Krimesë, i paligjshëm - IndeksiOnline

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara ka miratuar sot një rezolutë me të cilën aneksimi i Krimesë nga Rusia shpallet i paligjshëm. Pë
- Shtuar 5 javė mė parė


»Selimi mban fjalim në një konferencë në Katar - IndeksiOnline

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Petrit Selimi, ka mbajtur një fjalë rasti në panelin me titull “Krijimi i
- Shtuar 5 javė mė parė


»Argjentina Ramosaj “mes” dy meshkujve (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtarja simpatike, Argjentina Ramosaj, ka kohë që po i mungon skenës. Edhe pse kohë më parë u përfol një projekt i ri muzikor nga ana e saj
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Belen Rodriguez merr ā€œflakĆ«ā€ nga koka - News of Albania

Transmetuar më 22.03.2014 - 19:45 Me sa duket, kjo vajzĆ« ka marrĆ« ā€œflakĆ«ā€ nga koka, duke i ngjyrosur flokĆ«t nĆ« tĆ« kuq. Belen Ć«shtĆ
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vithet mĆ« provokuese ekspozohen nĆ« Florida (Fotot) - News of Albania

Transmetuar më 19.03.2014 - 00:50 Kur nĆ« publik u shfaq Jennifer Lopez, shumĆ«kush e identifikoi atĆ«, ashtu siƧ vazhdon edhe sot,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»FOTO/Tė pasmet mė tė mira nė Miami - Tema


- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vithet më provokuese ekspozohen në Florida - IndeksiOnline

 Kur në publik u shfaq Jennifer Lopez, shumëkush e identifikoi atë, ashtu siç vazhdon edhe sot, si femër me vithe tunduese dhe provokuese. Pas saj dhe disa t&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Itali shqiptari vritet ne sy te gruas dhe femijeve - Top Channel

Një shqiptar është vrarë me gjashtë plumba pistolete dje në Rimini, Itali. Bëhet fjalë për 26-vjeçarin Nimet Ziberi. Ngjarja ka ndodhur rreth or
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2126 ->2126 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 argjentina ->argjentina 0 docs[0] -> docs[0] 1 2126 ->2126 0 hits[0] -> hits[0] 1 3295 ->3295

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos