Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ardian Lluka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rrëfimi për vrasjet që tronditën Pejën - IndeksiOnline

Familja Elshani për herë të parë ka treguar për media se si ka lindur dhe po vazhdon konflikti me familjen Kelmendi, që të dyja nga Dukagjini. Një nga a
- Shtuar 4 javė mė parė


»Soza pa ndjenja, e gdhin nė spital - Panorama

Rafael Soza rrezikon jetėn nė fushėn e stėrvitjes. Pas njė pėrplasjeje trup mė trup me mbrojtėsin Glendi Mici, nė seancėn e djeshme lojtari argjentinas ka rėnė nė tokė pa ndjenja. Mjeku i klubit, A
- Shtuar 1 vit mė parė


»Me tė vjetrėn - Gazeta Express

Kryesia e AAK’sė ende e mban qėndrimin se nuk duhet tė hyhet nė koalicion me PDK’nė e Hashim Thaēit. Nėnkryetari Ahmet Isufi ka thėnė se asgjė nuk ka ndryshuar nė parti, pavarėsisht deklarat
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gati listat per zgjedhjet ne Kosove - Gazeta Standard

Partia Demokratike e Kosoves dhe Aleanca per Ardhmerine e Kosoves kane mbetur te vetmet subjekte te medha politike qe ende nuk kane arritur ti publikojne listat me emrat e kandidateve qe do te garo
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Rebelohet Lėvizja Rinore pėr Integrim: Meta, mos shko pas Berishės - News of Albania

Tiranė, 7 Korrik NOA - Lėvizja Rinore pėr Integrim, me nė krye Erisa Xhixhon, ka dalė sot publikisht kundėr vendimit tė Ilir Metės pėr tė bėrė koalicion qeverisės me Sali Berishėn
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Shkėlqimi dhe mjerimi” i studimeve letrare - Albania

Arketipet e studimit tė letėrsisė dhe mangėsitė e shfaqura nė lėmin e studimeve Behar Gjoka Studimet letrare tė shqipes edhe gjatė kėsaj kohe janė qarkuar nga njė situatė e ēuditshme, ku
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pasuritė, shorti nxjerr nė hetim vetėm deputetėt e opozitės - Albania

166 zyrtarėve tė tė gjitha niveleve do t’u hetohet pasuria me kontroll tė plotė nga ana e ILDKP-sė. Shpallen edhe emrat e 27 zyrtarėve qė nuk e kanė vonuar depozitimin e deklaratave tė pasurisė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 6 vite mė parė


»Termet 5 ballesh ne FSHF, gjobat trondisin Superligen dhe trajneret - Albania Sport

Komisionit te Disiplines se FSHF-se per shqyrtimin e problemeve Disiplinore te konstatuara ne ndeshjet e aktivitetit Kombetar te Futbollit. Komisioni I Disiplines pasi degjoi relacionin e Sektorit te
- Shtuar 8 vite mė parė


»Kushta, njė vit pezullim dhe 150 mijė lekė gjobė - Albania Sport

Komisioni i Disiplinės gjobiti zyrtarėt e KF Flamurtari, Sokol Kushta, ėrparim Lushaj pėr veprime dhe shkelje te etikės sportive dhe fyerje tė arbitrave nė bazė tė neneve 24/4, 5/6 e 21/6 tė KDS-sė. S
- Shtuar 8 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 12 ->12 0 total_found -> total_found 1 12 ->12 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ardian ->ardian 0 docs[0] -> docs[0] 1 10605 ->10605 0 hits[0] -> hits[0] 1 15972 ->15972 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lluka ->lluka 0 docs[1] -> docs[1] 1 344 ->344 0 hits[1] -> hits[1] 1 647 ->647

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos