Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arbitrazhi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Turqia dhuron 1.1 milionė USD pėr modernizimin e ushtrisė shqiptare - BalkanWeb

TIRANE- Nė kuadrin e marrėveshjes sė bashkėpunimit ushtarak, Turqia do t'i dhurojė Shqipėrisė 1.137.500 USD me qėllim modernizimin e Forcave tona tė Armatosura. Referuar relacionit tė projektligjit tė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»CEZ: Duam 200 ml euro ngaShqipėria, nė rrezik fondi i BB - Shqiptarja.com

TIRANE - Kompania ēeke “Cez” vazhdon tė kėrkojė shifra tė larta nga shteti shqiptar, si dėmshpėrblim pėr prishjen e njėanshme tė kontratės nga ish-qeveria Berisha nė fillim tė vitit 2013.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ēeki, CEZ: Nga Shqipėria duam200 mln €, rrezikohet fondi i BB - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kompania ēeke CEZ vazhdon tė kėrkojė shifra tė larta nga shteti shqiptar, si dėmshpėrblim pėr prishjen e njė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Turqia, marrėveshje tė fshehtė me Shqipėrinė pėr modernizimin e FA-ve - Gazeta Shqip

Qeveria turke, 200 mijė dollarė nė projektin e Aeroportit tė Kuēovės. Marrėveshja tė ngelet sekret Afati - Marrėveshja do tė mbetet nė f
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Problemi i Qipros, marrëveshje për rifillimin e negociatave - BalkanWeb

Sekretari i përgjithshëm i OKB, Ban Ki-moon ka përshëndetur deklaratën e përbashkët dhe rifillimin e negociatave, me synim arritjen e një zgjidhjeje totale t&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hahn, kufiri detar Shqipėri-Greqi: Arbitrazhi opsion - Gazeta Shqip

Komisioneri pėr Politikat Rajonale i referohet modelit slloveno-kroat pėr ndarjen e detit Vendet - Nisma adriatiko-joniane pėr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pėrgjegjėsi penale apo sociale pėr bizneset - Shekulli

SSSAASS Eva Bozo/Ekonomiste Para disa ditėsh qeveria shqiptare, nė  mbledhjen e organizuar me pėrfaqėsuesit  e komunitetit tė bizneseve nė vend, komunikoi  vendimin e saj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»ldquoUjrat nuk shfrytezohen arbitrarishtrdquo - Top Channel

Xhezair Zaganjori, profesor i së drejtës ndërkombëtare, në një intervistë për Top-Channel në lidhje me planet e mundëshme të devijimit të lu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuçi prezantoi punën e Ministrisë së Drejtësisë për vitin 2013 - IndeksiOnline

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë i Republikës së Kosovës, Hajredin Kuçi, sot ka mbajtur konferencë për media, ku ka paraqitur bilan
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqipėria u la mėnjanė nga Bashkimi Europian - Gazeta Shqip

Financial Times shkruan mbi situatėn. Rama: Jemi pėrgatitur tė ndryshojmė
- Shtuar 5 muaj mė parė»Rama nė Londėr, takim me Kameron: Kemi vullnet pėr reforma - Gazeta Shqip

KRYEMINISTRI Raporti - Raporti i BERZH-it thekson problematikėn qė ka qeveria shqiptare me kompaninė ēeke CEZ dhe del nė konkluzionin se arbitrazhi mund t
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rama takohet me Cameron - Top Channel

David Cameron, Kryeministër i Britanisë së Madhe priti në 10 Downing Street në Londër homologun shqiptar Edi Rama. Siç njofton Departamenti i Informacionit i Kr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»CEZ në Pragë: S’kemi pasur asnjë kontakt me qeverinë shqiptare - BalkanWeb

TIRANE - Qeveria shqiptare ka përcaktuar me një vendim të veçantë ngritjen e grupit të punës që do të negociojnë me CEZ-in në Çeki p&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Debati nė grupin parlamentar tė PS: Rama: Votojmė Dedjen se kemi presion nga BE. Braēe: Ai ka ndarė para. Doshi: Qeveria po mbron Zamir Manen - Tirana Observer

Gazeta Panorama ka zbardhur debatin e bėrė nė mbledhjen e grupit parlamentar tė Partisė Socialiste me rastin e zgjedhjes sė Bashkim Dedja-s nė krye tė Gjykatės Kushtetuese.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Doshi: Qeveria po mbron Zamir Manen. Rama: S’i rrëzojmë dot që sot koncesionet - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i PS-se, Tom Doshi ka akuzuar kryeministrin Rama dhe ministrat se jane duke mbeshtetur biznesmenet e PD-se. Gjate debatit te djeshem ne mbledhjen e grupit te PS-se, zbardhur sot i plot
- Shtuar 6 muaj mė parė»'Tė bėsh ekonomi', negociatat me CEZ, Bejtja: Do mbrojmė me rigorozitet interesat e shtetit - BalkanWeb

TIRANE- Zv/ministri i Energjetikės Ilir Bejtja siguron se qeveria do tė mbrojė me rigorozitet interesat e shtetit shqiptar nė negociatat qė pritet tė zhvillohen me kompaninė ēeke CEZ pėr zgjidhjen e m
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Negociatat me CEZ, Bejtja: Do mbrojmė me rigorozitet interesat e shtetit - BalkanWeb

TIRANE- Zv/ministri i Energjetikės Ilir Bejtja siguron se qeveria do tė mbrojė me rigorozitet interesat e shtetit shqiptar nė negociatat qė pritet tė zhvillohen me kompaninė ēeke CEZ pėr zgjidhjen e m
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Plani korruptiv i ministrit Ahmetaj me ēekėt e CEZ - Gazeta 55

29-10-2013 / Gazeta 55 Në vend të kërkimit të dëmit prej 1 miliardë dollarësh që çekët i kanë shkaktuar konsumatorit shqiptar, mini
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 124 ->124 0 total_found -> total_found 1 124 ->124 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arbitrazhi ->arbitrazhi 0 docs[0] -> docs[0] 1 124 ->124 0 hits[0] -> hits[0] 1 160 ->160

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos