Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Aplikojeni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tė mirat: 5 gjėra qė mund tė bėni me llumin e kafesė - Gazeta Shqip

Kafeja, njė nga pijet mė tė njohura nė botė, pėr disa ėshtė njė burim i madh energjie, e pasur me tė mira tė dobishme pėr organizmin tonė. Por, me sa duket, pėr disa tė tjerė ėshtė edhe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pikat e zeza ne fytyre ja si pastrohen - News of Albania

Transmetuar me 13042014 - 0845 foto ilustruese PUBLICITET Pikat e zeza te fytyres jane tejet shqetesuese ndaj ne kete drejtim ekziston
- Shtuar 7 ditė mė parė


»17 veprime tė make-up qė ēdo femėr duhet ti dijė FOTO - Ora News

1. Pėr ta bėrė tė pėrsosur harkun mbi buzėt tuaja duhet tė vizatoni njė X mbi buzėn e sipėrme pėr ta patur atė si njė udhezues. Pėr tė bėrė njė X mbi buzėt tuaja duhet tė keni njė laps tė mpr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tri mėnyra tė reja pėr tė hidratuar lėkurėn - Gazeta Shqip

Nuk ka rėndėsi nėse je femėr apo mashkull, lėkura jote ka nevojė tė hidratohet me patjetėr! Tashmė ekzistojnė tri mėnyra tė reja pėr ta bėrė kėtė, tė cilat do ti falin lėkurės tuaj tė trupi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Floke te thate nje zgjidhje ne kushtet e shtepise - News of Albania

Transmetuar me 19022014 - 2145 Foto ilustruese PUBLICITET Floket pa jete te thate dhe te veshtire per tu krehur jane nje acarim i verte
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Bukuria: Si tė rigjeneroni flokėt me fruta - Gazeta Shqip

Flokėt janė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme qė vihen re te ēdo person. Pėr trajtimin e tyre ka mėnyra tė ndryshme, por ne po ju propozojmė mėnyrėn natyrale me fruta
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ja se si ti kuroni buzėt e plasaritura - Gazeta Shqip

 Plasaritja e buzėve ėshtė njė shqetėsim jo vetėm estetik i stinės sė dimrit dhe qė prek shumė persona. Ne menduam tju tregojmė disa kėshilla pėr buzė tė buta e tė bukura
- Shtuar 4 muaj mė parė


»10 kėshilla bukurie pėr tė qenė tė bukura - Gazeta Shqip

Tė gjitha pėrpiqemi qė tė bėjmė figurė gjatė Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri! Atėherė ja se si mund tia dilni tė vlerėsoni nė maksimum bukurinė tuaj Festat
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pėrfitimet, efektet dhe disa fakte interesante - Gazeta Shqip

Gėshtenjat apo ndryshe frutat aromatike me mbėshtjellės tė fortė me ngjyrė kafe tė errėt, janė burim i shkėlqyeshėm i mineraleve, vitaminave dhe fibrave dhe pėrveē kėsaj, kanė mė pak ka
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar - BalkanWeb

TIRANE-Doni flokë të butë me shkëlqim, ja një maskë në kushtet e shtëpisë dhe Bananet janë plot me kalium dhe vitamina, të cilat janë elemen
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vaji i arganit: Eliksiri i rinisė sė pėrjetshme - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipKy vaj ka veti ēudibėrėse pėr ta mbajtur lėkurėn tė tonifikuar, tė bukur dhe gjithmonė tė re
- Shtuar 2 vite mė parė


»Si ta sillni diellin nė flokė - Gazeta Shqip

Jeni shumė tė reja dhe preferoni tė shmangni lyerjet e shpeshta, atėherė mund tė provoni metodat e vjetra shtėpiake (dhe natyrale). Nuk keni pse tė prisni ndonjė mrekulli, apo t’i drejtoheni njė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dhembja dhe mpirja e qafės, shkaqet dhe trajtimi - Albania

e qafės nė ditėt e sotme ėshtė shumė e pėrhapur. Pozicionet jo tė pėrshtatshme tė qėndrimit nė kėmbė apo ulur, mbajtja e takave tė larta, artrozat apo tensionet nervore janė tė gjitha motive
- Shtuar 5 vite mė parė


»Si tė kujdesemi pėr lėkurėn dhe trupin gjatė verės - Gazeta Shqip

Nuk ekzistojnė ilaēe qė mund tė bėjnė mrekulli. Moda e fytyrės sė zbehtė ėshtė prezantuar disa herė nga stilistėt, ndonėse nuk ėshtė aplikuar asnjėherė. Le tė diskutojmė pėr marrjen e ngjyrės: nxirja
- Shtuar 5 vite mė parė


»Plagėt nė buzė, trajtimi nė ditėt e nxehta tė verės - Albania

Ditėt e nxehta tė verės dhe sidomos rrezatimi diellor ndikojnė nė rishfaqjen e plagėve nė buzė (herpes simplex), te personat e predispozuar. Sėmundja qė ndryshe njihet si “fshika e ethes” pre
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vera, “Stop“ maskave dhe sapunave me squfur pėr fytyrėn - Albania

“Stop” maskave tė forta dhe sapunave me squfur pėr pastrimin e fytyrės. Vera kėrkon kushte tė tjera pėr trajtimin e lėkurės sė fytyrės nė kėtė stinė. Specialistja e mjekėsisė bimore, Mimoza P
- Shtuar 5 vite mė parė


»Produktet vetėnxirėse sjellin dielli brenda nė shtėpi - Albania

Njė lėkurė e bronztė pa u ekspozuar nė diell ėshtė e mundur tė arrihet. Produktet vetėnxirėse na mbrojnė nga rrezet e dėmshme tė diellit dhe nga rreziqet e plakjes sė lėkurės. Jeni gati p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Besa shqiptare, bardh e zi - Gazeta Standard

“Ti je nė besėn time dhe unė do tė jap jetėn pėr tė tė mbrojtur ty”. Kush e bėnė kėtė? Askush tjetėr pėrveēse njė familjeje shqiptare, pėr nder tė traditės sė trashėguar, vir
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pushimet, 10 medikamentet qė nuk duhet tė harroni - Shekulli

Nga ilaçet pėr stomakun tek balsami pėr djegiet nga dielli, ja 10 medikamentet qė nuk duhet t’i harroni gjatė pushimeve tė verės Hidrokortizon: 1% krem Pėrse nevojite
- Shtuar 6 vite mė parė


»Si tė gjallėrosh flokėt dhe lėkurėn nė ditėt e plazhit - Ballkan

Autori i Lajmit: red.Vajzat natyrale, origjinale nė bukurinė e tyre. Kjo sepse kujdesen pėr lėkuren me fruta, kos, dhe bimė, tė cilat i pėrgatisin vetė, (nė kushte higjienike te larta) dhe me pas
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 aplikojeni ->aplikojeni 0 docs[0] -> docs[0] 1 26 ->26 0 hits[0] -> hits[0] 1 36 ->36

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos