Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Antioksidantet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»mbelsira qe garanton shendetin e zemres - News of Albania

Transmetuar me 04042014 - 1244 Nje studim amerikan i drejtuar nga JoAnn Manson i Brigham and Womens Hospital ne Boston se bashku me studiuesit e Fred Hutchins
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dieta qe stimulon pjellorine - News of Albania

Transmetuar me 06012014 - 1559 Para SHIKONI T GJITHA FOTOT 14 Pas Para SHIKONI T GJITHA FOTOT Pas P
- Shtuar 4 muaj mė parė


»10 ushqime per nje lekure te paster dhe te bukur - Shekulli

pMegjithese kremrat e shumte kane filluar te jene pjese e jetes se cdo femre Shekulli ju percjell dhjete ushqimet me te domosdoshme per tu konsumuar ne perpjekje per te pasur nje lekure pa njolla pa l
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Çudirat e lëkurës së frutave - BalkanWeb

TIRANË- Ëshëndetin tonë, por vetëm nëse nuk qërohet para ngrënies. Hulumtuesit kanë zbuluar se acidi, i cili e mban lëvoren e mollës të shk&
- Shtuar 2 vite mė parė


»15 Menyra Si Te Munden Semundjet e Zemres - Gazeta Standard

Parandalimi i semundjeve te zemres mund te jete qeshtje e ndryshimeve te lehta e nganjehere edhe te deshirueshme te stilit te te jetuarit. Perqindja e vdekjes nga semundjet kardiovaskulare ne Kana
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rregullat shkencore te joshjes - Gazeta Shqip

Perse disa njerez jane shume me joshes dhe simpatike krahasuar me disa te tjere Sipas nje studimi te fundit pamja e bukur dhe karizma vendosen para se ne te vijme ne jete Njerezit e bukur dhe terhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Per dy vjet ilaci i rinise se perjetshme - Gazeta Standard

Shkencetari rus nga Universiteti Shteteror i Moskes tha se ky ilac vepron duke ndaluar efektet shkaterruese qe oksigjeni ka mbi qelizat njerezore. Mun
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kujdesi per floket dhe sa demtohen nga boja - Koha Jonë

Per te krijuar nje imazh sa me te pelqyeshem dhe te bukur, se pari duhet te kemi parasysh qe te jemi te mirinformuar, lidhur me menyren se si duhet te mirembajme vetveten. Disa keshilla te domosdoshme
- Shtuar 5 vite mė parė


»Si te mbrojme veten nga produktet kimike te kozmetikes - Albania

Jonida Tashi Per te krijuar nje imazh sa me te pelqyeshem dhe te bukur, se pari, duhet te kemi parasysh qe te jemi te mirinformuar lidhur me menyren se si duhet te mirembajme vetveten. Shume probleme
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 antioksidantet ->antioksidantet 0 docs[0] -> docs[0] 1 9 ->9 0 hits[0] -> hits[0] 1 10 ->10

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos