Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Analisti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Blendi Fevziu Mund te angazhohem nje dite ne politike - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kurti: Tribunali, pikėpyetje pėr shtetėsinė e Kosovės - Ora News

Lideri i Lėvizjes Vetėvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Qeverinė e Kosovės se mė shumė ėshtė duke punuar pėr plotėsimin e dėshirave tė zyrtarėve nė Serbi, se sa tė qytetarėve tė Kosovės. K
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Krasniqi: Maqedonia me njė president shqiptar do ishte mė e fortė, por koha nuk ėshtė VIDEO - Ora News

Maqedonia me njė president shqiptar do tė ishte mė e mirė, mė e fortė, mė e besueshme dhe mė europiane, por koha nuk ėshtė pėr presidentin, se shqiptarėt nuk kanė numrin e nevojshėm pėr president n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Krasniqi: Tirana pėrcjell mesazhe personale shqiptarėve nė Maqedoni. Pa sens shkarkimi i ambasadorit VIDEO - Ora News

Analisti Afrim Krasniqi kritikon rolin e Tiranės sa I takon faktorit shqiptar nė Maqedoni por edhe shkarkimin e ambasadorit shqiptar pa emėruar tė riun. Nė njė kohė qė nė vendin fqinj kanė pasur zh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reforma territoriale, Artur Zheji: Radikalėt penguan takimin Rama-Basha - Ora News

Artur Zheji, analisti i njohur nė njė intervistė pėr gazetaren Jonida Shehu nė emisionin “Natėn vonė” tė Ora News thotė se radikalėt mes opozitės dhe mazhorancės bėnė ēmos qė tė mos ndo
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Detaje tė reja mbi pamjen e iPhone 6 - BalkanWeb

SHBA - iPhone 6 mund tė jetė zbulimi mė i madh nga tė gjithė telefonat inteligjentė tė Apple-it, qė nga prezantimi i telefonit tė parė nė vitin 2007. Sot, analisti i KGI Securities, Ming Chi-Kuo, i ci
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Filmi Maleficent tremb investitoret shume i frikshem per femijet - Top Channel

‘Maleficent’, filmi i fundit i Angelina Jolie, është shumë i frikshëm për fëmijët dhe investitorët mendojnë se do të jetë një d&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Serbia nuk mund t’i ndryshojë marrëveshjet - IndeksiOnline

 Miratimi eventual i një rezolute të re për Kosovën, të cilën autoritetet e larta të Serbisë e kanë paralajmëruar, si pozicionim të
- Shtuar 2 javė mė parė


»Matoshi: PDK, pësoi dëm kolateral - IndeksiOnline

Largimi i Fatmir Limajt dhe Jakup Krasniqit, nga Partia Demokratike e Kosovës, thuhet se i ka shkaktuar një dëm kolateral partisë në pushtet, të pakten kësht
- Shtuar 2 javė mė parė


»Analistėt nė Kosovė:Serbia s`mund ti ndryshojė marrėveshjet - Ora News

Miratimi eventual i njė rezolute tė re pėr Kosovėn, tė cilėn autoritetet e larta tė Serbisė e kanė paralajmėruar, si pozicionim tė ri serb karshi Kosovės, dialogut dhe marrėveshjeve tė arritura, nu
- Shtuar 2 javė mė parė


»A do të respektohet Marrëveshja e Brukselit për vizitat? - IndeksiOnline

Zyrtarët serbë që do të duan të vijnë në Kosovë, kërkesën për realizimin e vizitës do ta bëjnë te zyrtari ndërlidh&eu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tė gjithė “mite” dhe askush Promete! - Shekulli

Ilir Paja Duke shfletuar qeverisjen e Rilindjes, e cila duhet thėnė se nė vigjilje tė pėrvjetorit – pushtet tė saj ka nisur tė trajtet nė formėn e njė skulptur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Lazanski: Kosova e humbur, Serbia mund ta kthejė vetėm me luftė - Ora News

Analisti serb i ēėshtjeve ushtarake dhe tė sigurisė, Miroslav Lazanski, ka thėnė se Serbia e ka humbur Kosovėn dhe atė nuk mund ta kthejė pėrmes rrugės ligjore-diplomatike, por kėtė duhet ta bėjė m
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dushan Janiç: Zgjedhjet në Kosovë me 25 maj - IndeksiOnline

Në një intervistë të gjatë të dhënë për RTS, analisti i njohur serb Dushan Janiçm, ka folur për gjykatësit serbë në Koso
- Shtuar 3 javė mė parė


»Edhe Kosova edhe Serbia lëshuan pe - IndeksiOnline

Gjykatësit serbë do të mund të zgjedhin në Kosovë, e problemi që Serbia duhet të zgjedhë është financimi i atyre gjykatësve që
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ngjashmëritë e Metës me Xohaxopulos - BalkanWeb

Këto ditë, të gjithë shqiptarët ndoqën lajmin e festimit të 45-vjetorit të Ilir Metës, kryetarit të Kuvendit, në Gjirin e Lalzit, në një
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazanski: Serbia e ka humbur Kosovën, mund ta kthejë vetëm me luftë - IndeksiOnline

Analisti serb i çështjeve ushtarake dhe të sigurisë, Miroslav Lazanski, ka thënë se Serbia e ka humbur Kosovën dhe atë nuk mund ta kthejë pë
- Shtuar 3 javė mė parė»Kosove debati per zgjedhjet - Top Channel

Në Kosovë ka kohë që po diskutohet për mbajtjen e zgjedhjeve parlamentare. U tha fillimisht që do të ishte Qershori, muaji në të cilin qytetarët e Kos
- Shtuar 3 javė mė parė


»SINKRONIZIMI I BALLKANIT ME QĖNDRIMET E BE-SĖ - Gazeta Shqip

Brukseli pret nga vendet e Ballkanit Perėndimor, qė nė procesin e integrimit europian tė pėrshtaten gjithnjė e mė shumė me BE, ndėr tė tjera edhe nė fushat e politikės sė jashtme dhe ēėshtjeve ndėr
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3020 ->3020 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 analisti ->analisti 0 docs[0] -> docs[0] 1 3020 ->3020 0 hits[0] -> hits[0] 1 4160 ->4160

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos