Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Adoleshenca"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nje musical per Karol Wojtyla - Top Channel

Një opera tip muscial dedikuar Karol Wojtyla, njeriu i ardhur nga Polonia dhe i kthyer në ikonën aq të dashur dhe të adhuruar në të gjithë botën, me emr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Transeksuali kosovar: Mė kanė paguar 6 mijė euro, gjoksin e kam si Pamela - BalkanWeb

TIRANE- Biondja seksi qė shihni nė foto dikur quhej Kujtim Shehu dhe ėshtė nga Su hareka e Kosovės. Sot, ai ose ajo, quhet Edona James dhe ėshtė 26 vjeē. Ka lindur mashkull, por gjithmonė brenda vetes
- Shtuar 5 javė mė parė


»Stresi rrezikon krijimin e nje shtatzanie - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 javė mė parė


»Marrėdhėnie: Njė mama pėr shoqe: e drejtė apo e gabuar? - Gazeta Shqip

Njė nga tendencat e fundit nė familje ėshtė ajo e ngatėrrimit tė rolit tė mamasė me atė tė shoqes. A ėshtė kjo e gabuar apo bėhet fjalė pėr njė sjellje pėr tu inkurajuar?
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Prindėrimi: 10 gjėrat mė tė urryera qė tė mėdhenjtė u thonė tė vegjėlve - Gazeta Shqip

Shpesh tė rriturit, si prindėrit, gjyshėrit ose tė afėrmit, dinė shumė mirė se si tė bėhen tė padurueshėm me tė vegjlit… Ja 10 frazat mė tė urryera qė ata u thonė tė rinjve!
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pacolli, kundër titujve abuzivë në UP - IndeksiOnline

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka kritikuar situatën e tanishme të arsimit universitar në Kosovë, duke thënë se është ku
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Europa, nėnė dhe njerkė - Tema


- Shtuar 4 muaj mė parė


»Europa nene dhe njerke - Top Channel

Artan Mullaj - Që një deputeti i Parlamentit shqiptar qarkullon me një makinë 90 mijë euro dhe targa false, sikundër u tha si lajm para disa kohësh, këtu nu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»EUROPA, NĖNĖ EDHE NJERKĖ - Gazeta Shqip

ARTAN MULLAJ
- Shtuar 4 muaj mė parė»Britney Spears mesazh prekës në Facebook - IndeksiOnline

 Ndoshta mund të jetë mëmësia, ndoshta vështirësitë e kaluara gjatë viteve të fundit, apo adoleshenca e kaluar ndryshe nga moshataret e saj. Britne
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hobet e VIP-ave, 18 personazhe publike rrëfejnë pasionet - BalkanWeb

TIRANE - Si e kalojnë kohën e lirë, Eli Fara, Leonora Jakupi, Tuna, Dafina e Kastro Zizo... 18 personazhe rrëfejnë pasionet Eli Fara Edhe pse vitet ikin, ajo mbete
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shqiptarėt si harabelat, qė bredhin botėn - Gazeta Shqip

Njė shqiptare nė Theatrical Outfits nė Atlanta/ Autorja e re sjell nė teatėr jetėn e saj si emigrante Jonida Beqo
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Si tua mėsoni vlerėn e parave fėmijėve - Gazeta Shqip

Nėse jeni nė stadin e njė prindi tė ri, patjetėr qė keni shumė detyra ndaj fėmijėve tuaj. Ndėr to ėshtė edhe mėsimi qė duhet tu jepni atyre pėr vlerėn e parave. Kėshillat mė poshtė do t
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Sjelljat e mira qëduhet të ketë fëmija juaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Fëmija juaj është i pasjellshëm, i zhurmshëm, kruan hundën, komenton prapanicën e femrave që kalon para jush? Që fëmijës suaj t’i m
- Shtuar 7 muaj mė parė


»EKSKLUZIVE"Urbanika": Si bėhettregu ilegal i hashashit nė Tiranė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Ja si tregėtohet kanabisi tek tė rinjtė TIRANĖ - Tregu ilegal i drogės nė Shqipėri. Si tregtohet dhe blihet kanabis s
- Shtuar 7 muaj mė parė


»"Urbanika": Si bėhet tregu ilegali drogės nė Shqipėri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Debati dhe analizat nė studio TIRANĖ - Tregu ilegal i drogės nė Shqipėri. Si tregtohet dhe blihet kanabis sativa n
- Shtuar 7 muaj mė parė


»"Urbanika": Si bėhettregu ilegal i hashashit nė Tiranė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Ja si tregėtohet kanabisi tek tė rinjtė TIRANĖ - Tregu ilegal i drogės nė Shqipėri. Si tregtohet dhe blihet kanabis s
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Vajzat kanė idhull babanė - Tirana Observer

-PSIKOLOGJI- Nga Anxhela Peza*
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Adoleshenca nuk përfundon nëmoshën 18-vjeçare, por zgjat 25 vjet - Shqiptarja.com

Adoleshenca është menduar se përfundon kur njeriun arrin në moshën 18 vjeç, por studimet e reja nga psikologët e fëmijëve e hedhin poshtë kët&e
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 162 ->162 0 total_found -> total_found 1 162 ->162 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 adoleshenca ->adoleshenca 0 docs[0] -> docs[0] 1 162 ->162 0 hits[0] -> hits[0] 1 211 ->211

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos