Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Admirim Shehu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Katarsis nė selinė blu, ja krerėt e qarqeve tė PD-sė qė do largohen - Tirana Observer

Nė shtator nis analiza e humbjes, ja se si tė lėvizin kryetarėt e PD nė rrethe
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Imami “shtyp” Boden, garėmes Bumēit dhe Bylykbashit - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ristrukturimi i PD-sė, Basha“katarsis’ nė kryesi, e degėt e PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kush ikėn e kush vjen nė kryesinė PD Alibeaj:Krerėt e PD,tė jepnin dorėheqjen  TIRANE - Analiza e humbjes sė thellė tė PD nė zgjedhjet parlamentare tė 23 qershori
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Bert Ndrenika, si e hoqëm nga ‘Fije që priten’ prej të vëllait” - BalkanWeb

Miku im i vjetër, regjisori Muharrem Fejzo së afërmi do të festojë 80-vjetorin e jetës së tij dhe duke lexuar kujtimet e tij të pabotuara ende, mbi të gjit
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Feniksat e rilindur - Gazeta 55

09-04-2013 / Nga Reshat Kripa Sipas mitologjisë feniksi ishte një zog që, pasi mbushte pesëqind vjet, digjej dhe nga hiri i tij rilindte përsëri. Kjo legjend&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Objekte totemike prej Spaēit politik - Shekulli


- Shtuar 2 vite mė parė


»Fier permbysja e zgjedhjeve te 8 majit ne keshillat e bashkise e komunave - Gazeta Shqip

Levizjet Ndryshimet e drejtuesve te organeve te qeverisjes vendore qe synojne rokaden ne qark Keshilli i Qarkut te Fierit eshte bere pikesynimi kryesor i te dy kaheve politike gjate muajit te fund
- Shtuar 3 vite mė parė


»PD merr mazhorancėn, PS akuza kėshilltarėve - Metropol

21/09/2011  Ikin kėshilltarėt e PS, konstituohet sėrish kėshilli bashkiak i Fierit Zeqaj: S’e di se si ndodhi, por prokuroria duhet tė hetojė pėr kėtė rast Njė ditė pas zhvil
- Shtuar 3 vite mė parė»Tė djathtėt marrin shumicėn nė Fier, kėshilltari i majtė ndryshon kampin politik - Gazeta Mapo

E djathta krijon mazhorancėn nė kėshillin bashkiak tė Fierit. Largimi nga grupimi i “Aleancės pėr tė Ardhmen” i kėshilltarit Aleksandėr Myrtaj dhe bashkimi i votės sė tij me kėshilltarėt e koalic
- Shtuar 3 vite mė parė»Hetuesia, akuzat e Nesti Kerėnxhit dhe Fiqret Shehut pėr Kadri Hazbiun - Gazeta Mapo

Pėrballja nė hetuesi e Kadri Hazbiut me akuzat e ish-miqve e kolegėve tė tij, tė cilėt e etiketonin si agjent tė jugosllavėve dhe njeriun e besuar tė Koēi Xoxes. Kadri Hazbiu i cilėson thėniet e ty
- Shtuar 3 vite mė parė


»Skandal, PD ndan formularė pėr bindjet politike tė administratės - BalkanWeb

TIRANE- Zbulohen pėrpjekjet e Partisė Demokratike pėr thithjen e sa mė shumė votave nė 8 maj. Me njė urdhėr tė shkruar, zyrtarė tė kėsaj partie nė qytetin e Fierit u kanė kėrkuar tė gjithė nėpunėsve t
- Shtuar 3 vite mė parė


»PS e Fierit gjen formularin Ja si i mbledh votat PD-ja - Gazeta Shqip

Regjistrojne bindjet politike te rrogetareve te shtetit Shtabi elektoral i Partise Socialiste ne Fier pretendon se ka zbuluar nje skandal te vertete. Behet fjale per nje formular konfidencial te da
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkurt fushata - Shekulli

Berisha Na votoni sepse rritem paga e pensione Kryeministri Berisha ka sulmuar dje opoziten duke e cilesuar sloganin e saj E vetmja rruge si rrugen e vetmise. fare ju ofroi ju te dashur qytet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Prokuroria, pushime ēėshtjeve penale pėr zyrtarėt e lartė - Metropol

04/02/2011  Taks Forcė 133 dosje korrupsioni nga zyrtarėt, nisin hetimet pėr 30 prej tyre FIER- Duket se Prokuroria e Fierit do tė zgjasė dhe mė tej tė pushojė disa ēėshtje “delikate
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ambasada amerikane mbyll zyrat diten e premte - Shekulli

Njoftimi ne faqen zyrtare paralajmeron shtetasit amerikane qe te mos kryejne levizje te panevojshme TIRAN - Ambasada amerikane ne Tirane ka vendosur mbylljen e zyrave te saj gjate di
- Shtuar 4 vite mė parė


»Perplasjet politike pengojne investimet - Shekulli

Keshillat/ Qytetet vijojne te mbeten peng i keshillave bashkiake ku te djathtet dhe te majtet akuzojne njeri-tjetrin per vendime dhe projektbuxhete politike Kaos dhe debate ne keshil
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mediatizimi i gënjeshtrës - BalkanWeb

Nëse ka ecur përpara ndonjë dukuri në Shqipërinë pluraliste, është pikërisht mediatizimi i skajshëm i propagandës, i demagogjisë, i shtirjes
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 52 ->52 0 total_found -> total_found 1 52 ->52 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 admirim ->admirim 0 docs[0] -> docs[0] 1 1013 ->1013 0 hits[0] -> hits[0] 1 1142 ->1142 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shehu ->shehu 0 docs[1] -> docs[1] 1 7778 ->7778 0 hits[1] -> hits[1] 1 16492 ->16492

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos