Rezultate te kerkimit per termin: +Babai +I

Meta: total 1000 / total_found 15947 / time 0.008 / keyword[0] babai / docs[0] 15947 / hits[0] 23853 /
No Pic available
 • 2014-10-30

Policia, gjoba për fashon e babait

Këto ditë nëpër rrugët e Tiranës sheh në çdo rrugë jelekë fosforeshentë të varur nëpër pemë. Tregtarët e vegjël të pajisjeve të ndërtimit dhe të pjesëve të këmbimit të makin

No Pic available
 • 2014-10-30

Babai i papunë “shet” veten në “Facebook”

ITALI-Igor Bellezza Fontana është një italian i cili prej tre vitesh është I papunë dhe që e ka nxjerrë veten “në shitje” në rrjetin social "facebook". Më parë Igor punonte si kasap. Ai u detyrua ta mbyllte dyqanin e tij, pë

Zogaj Kthimi i Edi Rames nga Greqia 4 dite pas themelimit te PD
 • 2014-10-30

Zogaj Kthimi i Edi Rames nga Greqia 4 dite pas themelimit te PD

e Merkure 29 Tetor 20141321 pm p classwp-caption-text Prec ZogajbrbrPrec Zogaj boton librin publicistik 8220Fillimet8221 nga UET PRESS brbr8220Me vone Rama me rrefeu E kisha menduar si nje  duel politik per jete a vdekje takimin me Aline8221brbrViti 90 ngjarjet e bujshme te 1

Perdhunoi mbesen e mitur daja denohet me 35 vjet burg
 • 2014-10-30

Perdhunoi mbesen e mitur daja denohet me 35 vjet burg

e Enjte 30 Tetor 20141239 pm p classwp-caption-text Gjykata e ElbasanitbrbrELBASAN 8211 Gjykata e Elbasanit denon me 35 vjet burg dajen qe perdhunoi mbesen e tij 13-vjecare Pas shqyrtimit te provave materiale trupi gjykues vendosi te pranoje kerkesen e prokurorise e cila kerkoi

Akuzohet trajneri i Llamkosit: I vodhi fëmijët!
 • 2014-10-30

Akuzohet trajneri i Llamkosit: I vodhi fëmijët!

Prindërit e fëmijëve dhe zyrtarët të cilët po mundohen t’i dalin në ndihmë Llamkos Kosovës, tregojnë për vjedhjen që iu është bërë prindërve të lojtarëve nga Abdullah Kelmendi, sekretar i klubit. At

No Pic available
 • 2014-10-30

Revolucioni i qetë financiar europian

Banka Qendrore Europiane së fundmi ka nxjerrë rezultate për bankat e eurozonës para shpalljes së unionit banker europian. Por Jean-Claude Juncker, presidenti i Komisionit Europian i emëruar së fundmi, i ka dhënë prioritet gjatë mandatit të tij 5 vjeçar krijimit të një bashkimi tre

Hotel Dajti ne 1944 nga clirimi i Tiranes ne paraden e 29 Nentorit
 • 2014-10-29

Hotel Dajti ne 1944 nga clirimi i Tiranes ne paraden e 29 Nentorit

e Marte 28 Tetor 20141420 pm p classwp-caption-text Budjon Xhelo i biri i ish administratorit te hotel DajtitbrbrTregon djali i ish-administratorit te hotelit Llazi XhelobrbrBudjon Xhelo Si i ka njohur im ate udheheqesit komuniste te kohes nga Mehmet Shehu te Koci XoxebrbrDetyra